Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 89sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

pandemic m

Drugi singiel polskiego projektu Sour Blood

                   
sourx bloodnwpskx mSour Blood to nowy projekt ma mapie Polski grający alternatywny rock, za którym stoi dwójka muzyków związanych z poznańską sceną muzyki rockowej. Sour Blood to rytuał emocji porywających duszę w stany, z których nie ma już powrotu. Żyjąc, Człowiek staje się naczyniem dla swoich pragnień, ambicji, lęków, i tańczy ze Śmiercią w złudzeniu, że to On dyktuje krok. Sour Blood to próba poznania uczucia, gdy puszcza się Jej dłoń.
           
“Here Not Waken” to utwór o przebudzeniu i pokonywaniu drogi doń prowadzącej. Wspomniana droga należy do tych trudnych i samotnych, ale pozwala nam na wybór. Wszyscy mamy wyobrażenia na temat swojego życia i tego jak powinno się czytać jego rozdziały, to znaczy które z nich zamknąć, a które rozpocząć. W tej opowieści sami sobie jesteśmy największymi krytykami, nieraz z własną krytyką się nie zgadzając. Tak czy inaczej, werdykt oraz to, kiedy będziemy na niego gotowi, zależy wyłącznie od nas i naszych relacji z własną psyche.
               
Mix i mastering: FIlip Mieszkalski (Go Mental Media)
Video: Patryk Zydorczak i Kamil Krotofil 
Okładka singla: Patryk Zydorczak
Muzyka i słowa: Sour Blood
                
Nowy singiel - utwór “Hear Not Waken”
                     
Sour Blood w sieci:
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
rightslider_004.png rightslider_002.png rightslider_005.png rightslider_001.png rightslider_003.png

Goście

5163434
DzisiajDzisiaj1795
WczorajWczoraj907
Ten tydzieńTen tydzień10228
Ten miesiącTen miesiąc35442
WszystkieWszystkie5163434
3.236.143.154