Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 89sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

pandemic m

Toguslav Brandt pracuje nad nową płytą "Motoroll"

                         
toguslav brandt m-artbs mGrupa rockerów z Toguslav Brandt, motocyklowego trio rodem z Gołdapi, właśnie pracuje w studio nad singlami do zapowiadanego nowego albumu "Motoroll" . Tuż po świętach Bogdan Tramp nagrał wokale do zapowiadanych singli a wcześniej w studio pracowali gitarzysta Przemek Archibald Berg i Piotr Wysocki perkusista kapeli. Jak już zapowiadaliśmy 28 stycznia odbędzie się specjalny koncert zespołu w zaprzyjaźnionym od lat z muzyczną gwardią "Gościńcu u Kalicha", gdzie na całkowitym spontanie zostanie zrealizowany klip.
                   
Za klip odpowiada KB Project Karola Bondaruka a w klipie zapowiedziano m.in. udział fanów i gości koncertu. Obraz zostanie nagrany do tytułowego utworu "Motoroll", który będzie również, jako pierwszy zapowiadać sam album. Przed tym wydarzeniem odbędą się również dwa pierwsze koncerty Toguslav Brandt w nowym roku: pierwszy w dniu 20 stycznia w Suwałkach w Black Pub Komin a kolejny 21 stycznia w Wiraż Pub w Bartoszycach. W końcówce starego roku i z początkiem nowego grupa Toguslav Brandt wchodzi z mocnymi akcentami.
rightslider_001.png rightslider_004.png rightslider_002.png rightslider_005.png rightslider_003.png

Goście

5163487
DzisiajDzisiaj1848
WczorajWczoraj907
Ten tydzieńTen tydzień10281
Ten miesiącTen miesiąc35495
WszystkieWszystkie5163487
3.236.143.154