Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 89sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

pandemic m

Pierwszy singiel z nowej płyty Straight Hate

                       
straight hatecc mChełmsko-lubelski Straight Hate prezentuje pierwszy singiel z nadchodzącej trzeciej płyty Slaves Of Falseness. Premiera utworu Decay w postaci lyric video wyłącznie w serwisie muzycznym soundrive.pl. Slaves Of Falseness to tytuł trzeciego pełnego krążka kapeli, który został nagrany w dwóch lokalizacjach: Roslyn Studio z producentem Krzysztofem Godyckim oraz we własnym studio zespołu, Sound Territory z basistą Przemysławem Bojarem, który odpowiada także za miks i mastering. Okładkę oraz całą oprawę graficzną wykonał Maciej Kamuda (Agathocles, Deivos, Parricide, Throneum).
                   
Premiera albumu wyznaczona została na 10 marca 2023 roku w Selfmadegod Records.
                      
Tracklista:
Decay
Cursed
Yorkshire Ripper
Infester
Spongers
Egzystencja
Corrupted Leader
Selfness
Awhile
Stalker
Inhuman Justice
The Curtain Has Fallen
Poison Ivy
Offender
Slaves Of Falseness
Yesterday
                   
Straight Hate – chełmsko/lubelska załoga grindcore/death, założona w 2008 roku. W 2014 roku zespół wydaje swoją debiutancką epkę Mental Disorder, oraz split tape z indonezyjskim Speedy Gonzales. W 2016 roku ukazuje się debiutancki album grupy Every Scum Is A Straight Arrow oraz split 7"EP, współdzielony z Neuropathią. Trzy lata później, powstaje druga płyta, zatytułowana Black Sheep Parade. W roku 2020 zostaje wydany split 7"EP z Nuclear Holocaust, East Grind Attack. Straight Hate z powodzeniem prezentował się na wielu koncertach i festiwalach w Polsce, Czechach oraz Litwie z kapelami zakorzenionymi w undergroundzie. Zespół zakończył właśnie pracę nad trzecim albumem Slaves Of Falseness, który wydany zostanie w marcu 2023 roku.
             
STRAIGHT HATE online:
rightslider_005.png rightslider_004.png rightslider_002.png rightslider_001.png rightslider_003.png

Goście

5041665
DzisiajDzisiaj1338
WczorajWczoraj4387
Ten tydzieńTen tydzień17088
Ten miesiącTen miesiąc45316
WszystkieWszystkie5041665
3.235.172.123