Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 86sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

thefairyfolktour-plakatinternet m

gogopenguin poster m

metal hammer festival 2023knl m

hard rock heroes festival 2023 1nwpskx m

evildeadnt m

steel fest 2023 m

blind guardian plakatnwpskx m

Reedycja Atrocious Filth 'OVV' na winylu

                          
atrocious filthcc mAtrocious Filth to jeden z tych zespołów, którego próba zaklasyfikowania do tego lub innego gatunku muzyki jest z góry skazana na niepowodzenie. Można jedynie próbować opisać ich muzykę przez takie słowa jak awangarda, ale w przypadku Atrocious Filth to zaskakujące podejście w aranżacji, nieszablonowość kompozycji oraz brutalność i bezkompromisowość brzmienia mogą jedynie przybliżyć pomysł tego zespołu na siebie.
                                    
Atrocious Filth - "OVV"
reedycja na białym, imitowanym winylu
Wydawca: Moans Music
                                    
Ich historia zaczęła się w 1991 roku. Od tamtej pory, mimo że zespół nie wydał zbyt wiele albumów, to jedynie kilka zespołów można porównać do Atrocious Filth. Ich wcześniejsze dokonania bliższe są Kobong czy Kinsky, choć może to przez brak innych, bardziej właściwych porównań. Natomiast najciekawsze, że to dopiero płyta "OVV", która ukazała się w 2021 roku została powszechnie uznana za tą najlepszą.
                                  
Właśnie ukazała się specjalna reedycja album "OVV" na białym winylu. Ilość egzemplarzy limitowanych jest do 333 sztuk. Materiał został zremasterowany oraz wzbogacony graficznie. Wydawcą jest polska wytwórnia Moans Music.
                          
Płyta nagrana została w składzie: Andrzej Choromański (gitara), Tomasz Bardega (wokal) i Leszek Rakowski (bas) z Bartkiem Kuźniakiem jako producentem oraz gościnnie: Gerard Niemczyk, Tony Kinsky i Agnieszka Połubińska.
                                             
W załączniku bio zespołu, zdjęcia i okładka. Będę bardzo wdzięczny za przekazanie tej informacji i publikację. Może udałoby się poświęcić temu zespołowi jakąś dłuższą formułę i opisać to wydanie?
                             
Linki:
//www.youtube.com/@atrociousfilth2462">www.youtube.com/@atrociousfilth2462
                           
Moans Music:
138_mag_baner1.png 142_mag_baner5.png 141_mag_baner4.png 144_mag_thefairyfolktour.jpg 140_mag_baner3.png 143_bogactwo_ascezy.jpg 139_mag_baner2.png

Goście

4436500
DzisiajDzisiaj604
WczorajWczoraj1538
Ten tydzieńTen tydzień9116
Ten miesiącTen miesiąc2142
WszystkieWszystkie4436500
3.230.152.133