Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 88sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

 

 

Turmion Kätilöt we Wrocławiu

                              
turmion katilotcc mWystęp grupy przenosi się do klubu Łącznik, a w roli supportu muzyków zagra grupa Bloodred Hourglass. Bloodred Hourglass dysponuje szeroką pulą wpływów, a ich podejście do metalu jest przede wszystkim nastawione na rozwój - od zadziornego groove przez ekstremę, aż po elektroniczne podjazdy. Jego świadectwem jest zarówno zeszłoroczny album “Your Highness”, jak i wydany przed dwoma miesiącami singiel “In Lieu of Flowers”.
                      
Wszystkie posiadane wejściówki zachowują swoją ważność w nowym terminie i miejscu wydarzenia! Do zobaczenia już 10 lutego! Bilety znajdziecie tutaj SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie):
                      
TURMION KÄTILÖT (Finlandia) industrial metal
Nazywają się Położne Potępienia i równie szalona jest ich muzyka. Potężne, deathmetalowe brzmienie koegzystuje w niej z zimną mechaniką industrialu i taneczną rytmiką, ale starcza miejsca również na porywające, hymniczne refreny, wykrzyczane przez dwóch opętanych wokalistów. Niektórzy mówią, że Turmion Kätilöt to party metal – owszem, ale przy założeniu, że jest to impreza BDSM w schronie przeciwatomowym urządzona dla tych, co przetrwali nuklearną zagładę i jest im już wszystko jedno.
                    
BLOODRED HOURGLASS (Finlandia) melodic death metal:
Bloodred Hourglass rozumieją, że metal to przede wszystkim współczesność, a współczesność = eklektyzm. W związku z tym sekstet z Mikkeli nie ma w swoim słowniku takich haseł jak “limity” czy “ograniczenia”. Ich bazą pozostaje oczywiście death metal w wariancie melodyjnym, gdzie równie ważne co blasty i grób ważne są też hity oraz groove (tak, groove i grób się rymują, warto pamiętać). Na ubiegłorocznym “Your Highness” grupa osiągnęła swój szczyt, z dużą gracją mieszając ekstremę, odrobinę rozbujanego metalu na stadiony, elektroniczne pasaże i tyle wzniosłych melodii, że trudno wyjść z podziwu. Nie wiemy, czym oni oddychają w tej Skandynawii, ale też byśmy tak chcieli, bo ambicje Bloodred Hourglass robią wrażenie.
                  
Wystąpią:
TURMION KÄTILÖT (Finlandia) industrial metal
+
Bloodred Hoursglass (Finlandia) melodic death metal
                        
Kiedy: 10 lutego (piątek) 2023
Gdzie: Wrocław @ Łącznik, ul. Tramwajowa 1-3
Bilety: 80 zł – przedsprzedaż / 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions
139_mag_baner2.png 142_mag_baner5.png 138_mag_baner1.png 141_mag_baner4.png 144_mag_thefairyfolktour.jpg 140_mag_baner3.png 143_bogactwo_ascezy.jpg

Goście

4927347
DzisiajDzisiaj1012
WczorajWczoraj3202
Ten tydzieńTen tydzień1012
Ten miesiącTen miesiąc10180
WszystkieWszystkie4927347
44.200.77.92