Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 89sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

pandemic m

Helleruin i Bodyfarm wystąpią przed Deströyer 666

                
destroyer 666cc mZnamy gości specjalnych wiosennego „Never Surrender Tour”. Bodyfarm i Helleruin dzielą granice stylistyczne i podejście do ekstremy, ale łączy je chęć wyrządzenia krzywdy każdemu. Ci pierwsi to wytrwali rzeźnicy narowistego death metalu (ich piąty album “Ultimate Abomination” ukaże się 6 lutego), przy czym ten drugi to one-man band wyspecjalizowany w mizantropijnym black metalu (debiutancki “War upon Man” ukazał się w 2021 r.). Oba składy wesprą Deströyer 666 w Krakowie, Warszawie i Poznaniu, odpowiednio: 14, 15 i 16 marca.
                      
DESTRÖYER 666 (Australia) death metal, thrash metal:
Lata się mijają, trendy w metalu zmieniają się nieustannie, a Deströyer 666 jak robił swoje, tak robi swoje. I to już od ponad dwóch dekad. Australijczycy przewodzeni przez charyzmatycznego, zakochanego w diable K.K. Warsluta nie schodzą z obranego kursu. Wartość ich muzyki konstytuuje przeładowany furią black metal, zamaszystość heavymetalowej wzniosłej melodii i intensywność thrash metalu. Co więcej grupa nie traci pomysłów na wynajdywanie nowych smaczków w swoich oblatanych patentach. Na tegorocznym “Never Surrender” formacja w ogóle nie traci impetu. Jej muzyka wciąż świetnie służy do uderzenia na niebiańskie wrota i wygrażania wszystkim świętym, a jednocześnie przechyla się ku rock’n’rollowi bliżej niż wcześniej. Niszczyciele z Australii nie tracą energii. Z czasem wręcz jej im przybywa.
                    
BODYFARM (Holandia) death metal:
Bodyfarm imponuje nie tylko brutalnością i groźnymi riffami, ale przede wszystkim żelazną konsekwencją. Zadebiutowali w 2012 roku i od tamtej pory nie zmieniają skutecznych metod zadawania bólu. To death metal utrzymany głównie w średnich tempach, jednak często rozpędzający się do blastowych wyścigówek, a jednocześnie pozostający w stałym związku z energią thrashu. Jeśli podoba wam się ta wizja, czekajcie na nadchodzącą premierę “Ultimate Abomination”. Udostępnione dotychczas single to znana formuła wypracowana do maksimum. Ma piec, szczypać i razić - tak też będzie.
                              
HELLERUIN (Holandia) black metal:
Carchost wpadł na pomysł sformowania Helleruin niespełna 7 lat temu, ale to żaden żółtodziób. Holender zbierał szlify w 6 różnych składach (z czego 2 z nich to opcje koncertowe), a nabyte doświadczenie i bardzo klarowna wizja doprowadziły do “War upon Man”. Pierwsza płyta jednoosobowej hordy jest taka jak tytuł - zimna, przesycona nienawiścią do gatunku ludzkiego i przepełniona klasycznym do szpiku kości black metalem. Oczywiście jest w tym miejsce na melodie, ale to raczej Norwegia z lat 90. niż post-rock, dlatego nie wyczekujcie ładnych akcentów. Jest tylko smutek i rozpacz.
                      
Wystąpią:
DESTRÖYER 666
+
Bodyfarm (Holandia) death metal
Helleruin (Holandia) black metal
              
Kiedy: 14 marca (wtorek) 2023
Gdzie: Kraków @ Kamienna12, ul. Kamienna 12
Bilety: 79 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions
                  
Kiedy: 15 marca (środa) 2023
Gdzie: Warszawa @ Hydrozagadka, ul. 11 Listopada 22
Bilety: 79 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions
                    
Kiedy: 16 marca (czwartek) 2023
Gdzie: Poznań @ 2Progi, Aleja Niepodległości 36
rightslider_004.png rightslider_002.png rightslider_005.png rightslider_001.png rightslider_003.png

Goście

5041704
DzisiajDzisiaj1377
WczorajWczoraj4387
Ten tydzieńTen tydzień17127
Ten miesiącTen miesiąc45355
WszystkieWszystkie5041704
3.235.172.123