Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 89sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

pandemic m

Premiera projektu Fugit "Morphogenetic Fractal Hologram"

                                  
fugitbbc mFugit to jednoosobowy projekt dowodzony przez Włocha Andrea Milana, który powstał w 2014 roku. To projekt łączący post-black metal z mrocznym ambientem. Po dwóch latach eksperymentowania z muzyką ambientową i akustyczną, Fugit powraca z nowym metalowym albumem. Nowy studyjny album będzie nosił tytuł “Morphogenetic Fractal Hologram”. Dzisiaj - 3 lutego 2023 odbywa się premiera płyty, która jest dostępna do odsłuchu na najpopularniejszych platformach streamingowych. Album na płycie CD można kupić za pośrednictwem sklepu internetowego Kunaki.
              
Komentarz artysty: “Nowy materiał obejmuje wszystkie emocje, które pojawiają się wraz ze świadomością, że rzeczywistość to nic innego jak fraktalny morfogeniczny hologram, nieustannie ewoluujący swoim brzmieniem w kierunku nowych melodii. Od gwiazd po atomy, od galaktyk po nasze komórki wewnątrz nas, wszystko zawsze powtarza się w ten sam sposób, według tych samych wzorców i zasad, i wszystko to jest fałszywe, iluzoryczne, holograficzne z natury”.
                  
Tracklista:
                
Whie Limbo
Starburst
Ekpyrosis
Shrivel
Deus Sive Natura
Dysphoria
Morphogenetic Fractal Hologram
Il Volo Proibito
Out of Sync With the World
                      
Line-up:
Andrea Milan: instrumenty, wokal, miks, mastering, autor okładki
                      
Gościnnie:
C.C.: damski wokal w utworach 1,2,5 oraz 9
rightslider_005.png rightslider_004.png rightslider_002.png rightslider_001.png rightslider_003.png

Goście

5163366
DzisiajDzisiaj1727
WczorajWczoraj907
Ten tydzieńTen tydzień10160
Ten miesiącTen miesiąc35374
WszystkieWszystkie5163366
3.236.143.154