Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 86sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

hard rock heroes festival 2023 1nwpskx m

evildeadnt m

steel fest 2023 m

blind guardian plakatnwpskx m

Crystal Viper zagra serię koncertów w Polsce

                           
crystal viperbbc mCzołowy polski zespół heavy metalowy - Crystal Viper, który regularnie pojawia się na europejskich festiwalach - w Polsce grywa rzadko, a jeśli już, to tylko pojedyncze koncerty. Tym razem okazji żeby zobaczyć go na polskiej ziemi będzie więcej. Helicon Metal Promotions we współpracy z Dragon Productions i Gabriel Management zaprasza na aż trzy koncerty: w Warszawie, Gomunicach i we Wrocławiu.
                
U boku Marty Gabriel i jej zespołu zagrają także inne, uznane w kraju i za granicą polskie formacje. Będą to: stołeczny Hellhaim, który proponuje bardziej ekstremalną formę tradycyjnego heavy metalu, łącząc go z wpływami thrashu i innych gatunków, jak również śląski Ironbound, który z kolei czerpie z dokonań New Wave Of British Heavy Metal, a zwłaszcza Iron Maiden, dodając do dobrze znanych dźwięków swoją własną tożsamość.
              
Bilety na wszystkie trzy koncerty dostępne są w przedsprzedażowej cenie 70 zł w popularnym serwisie goout.net W dniu koncertu cena wyniesie 80 zł.
Szczegóły wszystkich wydarzeń
17.02. Warszawa | klub Potok: https://fb.me/e/2jBB0HpCP
18.02. Gomunice | klub Bogart: https://fb.me/e/2hZcq1WpW
19.02. Wrocław | klub Liverpool: https://fb.me/e/35duGeMqD
                      
Crystal Viper to znany na całym świecie heavy metalowy zespół założony przez wokalistę i gitarzystkę Martę Gabriel. Zespół wydał swój debiutancki album w 2007 roku i od tego czasu koncertował w ponad 15 krajach, grał zarówno w klubach, jak i na wielkich festiwalach plenerowych, wydał osiem albumów studyjnych i kilka singli.
                
Ich ostatni, premierowy album studyjny „The Cult” ukazał się w 2021 roku nakładem Listenable Records, a zespół miał go promować podczas europejskiej trasy z Raven i Wolf. Niestety trasa, jak również wszystkie wcześniej zarezerwowane występy na letnich festiwalach, zostały odwołane w związku z pandemią. Zespół wrócił do studia, gdzie powstało wydawnictwo "The Last Axeman" (wydane w marcu 2022). Dodatkowo w zeszłym roku Marta Gabriel wydała swój pierwszy solowy album „Metal Queens”, który jest hołdem złożonym kobiecym zespołom heavy metalowym i wokalistkom lat 80-tych. Teraz Crystal Viper wyrusza w europejską trasę koncertową "The Cult Tour 2023", która obejmie m.in. Niemcy, Belgię, Szwecję, Czechy, Austrię, aby wesprzeć promocję płyty "The Cult" w należny jej sposób.
              
Muzyka:
138_mag_baner1.png 142_mag_baner5.png 141_mag_baner4.png 144_mag_thefairyfolktour.jpg 140_mag_baner3.png 143_bogactwo_ascezy.jpg 139_mag_baner2.png

Goście

4450327
DzisiajDzisiaj344
WczorajWczoraj1496
Ten tydzieńTen tydzień8266
Ten miesiącTen miesiąc15969
WszystkieWszystkie4450327
3.233.219.103