Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 86sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

hard rock heroes festival 2023 1nwpskx m

evildeadnt m

steel fest 2023 m

blind guardian plakatnwpskx m

Straight Hate i Death Crusade wystąpią przed Wormrot

                    
wormrotjw mDwa polskie składy dołączą do Wormrot na koncertach w Warszawie i Krakowie. Straight Hate to grind/death w szwedzkim wydaniu. Zespół zakończył niedawno pracę nad trzecim albumem, który ukaże się już 10 marca 2023 roku nakładem Selfmadegod Records. Death Crusade to jedna z nielicznych trójmiejskich pereł, które przeplatają death metal, crust i grindcore. Panowie przyjadą z Gdańska, by zaprezentować na żywo swój najnowszy album “Znów płonie niebo”, którego doczekaliśmy sie pięć lat po ich debiucie.
                  
Bilety są dostępne tutaj (druki kolekcjonerskie):
                                      
WORMROT (Singapur) grindcore:
U Wormrot zawsze było czuć brawurę tożsamą z Discordance Axis czy Brutal Truth zamiast maksymalnej destrukcji w stylu Terrorizer. Naturalnie nie chodzi o podpatrywanie i bezmyślne przeklejanie patentów od weteranów, a podobne podejście, które zakłada, że grindcore - pozornie hermetyczny, zakleszczony w sidłach pomysłów zapoczątkowanych ponad trzy dekady wstecz - może stwarzać znacznie więcej swobody niż chociażby metal progresywny. Wormrot nie muszą kurczowo trzymać się opcji przerobionych przez starszych kolegów, bo zamiast tego puszczają hamulec i ruszają w tylko sobie znanym kierunku. Potwierdzenie tej teorii znajdziecie na tegorocznym "Hiss".
                  
STRAIGHT HATE (Polska) grindcore, death metal:
Po Straight Hate słychać, że to skład, który zjadł zęby na metalu. Ich wściekły do granic death/grind polega na stałym podgrzewaniu temperatury, w czym z pewnością pomagają niekończące się lawiny blastów, riffy odwołujące się zarówno do Terrorizer, jak i złotych czasów śmierćmetalowej Szwecji. Oczywiście przy wskazywaniu kolejnych zalet lubelskich brutali nie można zapomnieć o wokalu - świetnie rozłożonym między jaskiniowym rykiem a ujadaniem w niedorzecznie wysokich rejestrach. Na zdjęciach wyglądają jak sympatyczni młodzieńcy, ale to tylko pozory - na żywo posiekają was bez reszty.
            
DEATH CRUSADE (Polska) crust, grindcore, death metal:
Death Crusade to jedna z nielicznych trójmiejskich pereł, które przeplatają death metal, crust i grindcore. Nadmorscy muzycy grają ponad podziałami i nie czują potrzeby dookreślenia własnej propozycji artystycznej. To wysokooktanowy hałas, którego zadaniem jest skutecznie ogłuszyć słuchacza przy użyciu prostych środków. Są więc odrzutowe tempa sprytnie zrównoważone d-beatową prostolinijnością, a do tego dochodzi intensywność klasycznego death metalu, w przypadku Death Crusade bardzo wyraźnie zbratanego z oldschoolowym thrashem. To nie przystawka przed daniem głównym, a równorzędny poziom sonicznej zagłady.
                
Zagrają:
WORMROT (Singapur) grindcore
+
Straight Hate (Polska) grindcore, death metal
Death Crusade (Polska) crust, grindcore, death metal
                  
Kiedy: 19 lutego (niedziela) 2023
Gdzie: Warszawa @ Hydrozagadka, ul. 11 Listopada 22
Bilety: 69/79 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions
                
Kiedy: 20 lutego (poniedziałek) 2023
Gdzie: Kraków @ Zaścianek, ul. Rostafińskiego 4
Bilety: 69/79 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions
140_mag_baner3.png 142_mag_baner5.png 138_mag_baner1.png 141_mag_baner4.png 144_mag_thefairyfolktour.jpg 143_bogactwo_ascezy.jpg 139_mag_baner2.png

Goście

4450360
DzisiajDzisiaj377
WczorajWczoraj1496
Ten tydzieńTen tydzień8299
Ten miesiącTen miesiąc16002
WszystkieWszystkie4450360
3.233.219.103