Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 86sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

hard rock heroes festival 2023 1nwpskx m

evildeadnt m

steel fest 2023 m

blind guardian plakatnwpskx m

Trasa „The Fairy Folk Tour”

                               
the fairy folk tour 2jw mTrasa „The Fairy Folk Tour” organizowana przez Audycję Runo (alternatywne, internetowe Radio ProRock). Na koncertach w 6 miastach pojawią się zespoły z polskiej sceny folk metalowej oraz z zagranicy. Ta trasa koncertowa jest inicjatywą promującą folk metal, pagan metal, folk, folk rock i fantasy metal. Koncerty podczas trasy zapewne zaspokoją oczekiwania zarówno przyjaciół sceny folkowej, fanów mocniejszych brzmień okraszonych pięknem ludowych instrumentów, jak również wielbicieli fantastyki przyprószonej mchem i osłodzonej borówkami!
                  
Na pierwszy koncert zapraszamy do Garage Pub (Marszałka Józefa Piłsudskiego 27, Kraków) 31 marca 2023. Na krakowskiej scenie wystąpią dla Was Żmij, Jerna oraz Dvarga.
                  
ŻMIJ - legendarna krakowska formacja znana z wykonywania rockowych interpretacji utworów ludowych oraz własnych nie tylko rockowych kompozycji. To skład, który zabiera każdego do zupełnie innego świata pełnego cudowności, zapomnianych historii, magicznych zdarzeń. Pełne humoru historie o miłości, o relacji człowieka z przyrodą oraz o poczwarach czyhających w mrokach kradną serca i dusze słuchaczy.
                      
JERNA - niezwykły i magiczny krakowski skład, w muzyce którego ciężkie brzmienie gitar i ostre wokale przeplatają się z lekkością instrumentów folkowych oraz cudownego żeńskiego głosu okraszonego nutą ludowości. Ich najnowszy krążek pt. "Ćmy" zabiera słuchaczy we wspaniałą podróż do mrocznego i klimatycznego świata przodków i niezwykłych stworzeń.
                      
DVARGA- to fantasy/folk metalowy skład krasnoludzkich górników, którzy w wolnych chwilach po ciężkiej harówce w kopalniach pragną podzielić się z publicznością radosną muzyką. Siedmioosobowa załoga wykonuje utwory o magicznych przygodach, krasnoludzkich hulankach przy kuflach, o smokach, czarownikach i Elfach, ale także pieśni miłosne w iście "brodatym" stylu! W tym roku ukazał się ich najnowszy singiel "Zew przygody" w dwóch wersjach językowych.
                  
                  
Informacje na temat całej trasy pod adresem: https://thefairyfolktour.com
140_mag_baner3.png 142_mag_baner5.png 138_mag_baner1.png 141_mag_baner4.png 144_mag_thefairyfolktour.jpg 143_bogactwo_ascezy.jpg 139_mag_baner2.png

Goście

4450400
DzisiajDzisiaj417
WczorajWczoraj1496
Ten tydzieńTen tydzień8339
Ten miesiącTen miesiąc16042
WszystkieWszystkie4450400
3.233.219.103