Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 77sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

epicaposterz m

wardruna poster b

helicon metal festival iiidoz m

helloween nowadata m

laibachposterz m

mystic festivalzz m

kiss poster m

steelpanther poster m

evanescenceposterz m

vandenberg poster m

van der graaf generator m

deeppurple 2021 posterb1mn m

fish posterb1 2021 v2ze m

tarja 2021 posterb1 m

 

Scorpions – koncertowy niezbędnik

 
Poniżej zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno – organizacyjnych związanych z koncertem zespołu Scorpions w Hali Widowiskowo-Sportowej Atlas Arena Łódź, który odbędzie się 9 maja 2015 r.
 
Otwarcie bram
Otwarcie bram hali Atlas Arena Łódź nastąpi w dniu koncertu o godzinie 18:30. Początek koncertu został zaplanowany na godzinę 20:30.
 
Parkingi przy hali
Parking przed halą jest w stanie pomieścić ok. 300 aut i jest płatny 30 zł. Dodatkowe parkingi w pobliżu hali: parking pod wiaduktem kolejowym na dworcu Łódź Kaliska, parking przy pętli autobusów (skrzyżowanie al. Włókniarzy/ul. Karolewskiej), ogrodzony parking przy „starych kasach” PKP na Al. Unii Lubelskiej, parking przed aquaparkiem FALA, zatoka na al. Unii Lubelskiej (od stadionu do Konstantynowskiej), miejsca parkingowe na al. Unii Lubelskiej (od „starych kas” PKP do ul. Konstantynowskiej) (autokary), miejsca parkingowe na al. Unii Lubelskiej (od ul. Konstantynowskiej do ul. Srebrzyńskiej).
 
Dojazd
Dogodna lokalizacja Atlas Areny Łódź pozwala na szybki dojazd do hali komunikacją miejską: autobusy nr 6, 50, 52, 80, 80A, 86, 97, 98, 98A, 98B, 99, 99A, Z10 oraz tramwaje nr 8, 12, 14. Hala jest oddalona o około 3,5 km od Portu Lotniczego im. Władysława Reymonta oraz około 200 m od Dworca PKP Łódź Kaliska.
 
Zakup biletów w dniu koncertu
Będzie możliwość zakupienia biletów w hali Atlas Arena w dniu koncertu, w wyznaczonym punkcie, przy wejściu numer 1, od godziny 10:00. Ponadto bilety niemal do ostatniej chwili będzie można kupować za pośrednictwem strony eBilet.pl oraz w sieci salonów EMPIK na terenie całego kraju.
 
Osoby niepełnosprawne
Miejsca dla niepełnosprawnych w Atlas Arenie znajdują się naprzeciwko sceny, na promenadzie nad trybunami J i L. Wejście dla osób niepełnosprawnych to wejście nr 1.
W sprawie biletów dla osób niepełnosprawnych należy skontaktować się z organizatorem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 
Gastronomia na koncercie
Podczas koncertu będą uruchomione punkty gastronomiczne, w których będzie można zakupić napoje oraz ciepłe przekąski. Punkty będą zlokalizowane przy wejściach na hale.
 
Palenie papierosów na koncercie
Palenie papierosów będzie możliwe tylko w wyznaczonym miejscu (za sektorem W-A). Poza tymi obszarami palenie papierosów na terenie imprezy będzie zabronione.
 
Czego nie można wnosić na koncert?
Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), kamer, aparatów fotograficznych z odłączanym obiektywem, sprzętu do rejestrowania dźwięku, wskaźników laserowych, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, długich łańcuchów przy portfelach, banerów oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora mogą powodować zagrożenie.
 
Aparaty fotograficzne
Na teren koncertu będzie można wnieść aparaty fotograficzne bez wymiennej optyki. Do hali zabrania się wnoszenia wszelkiego rodzaju sprzętu rejestrującego audio-video oraz aparatów mogących mieć profesjonalne zastosowanie, w tym aparatów z wymienną optyką, oraz aparatów z zoomem optycznym powyżej 6x.
 
Punkty medyczne 
Podczas trwania koncertu Scorpions w hali Atlas Arena będą czynne punkty medyczne. Główny punkt medyczny będzie znajdował się na parterze pomiędzy sektorem U i A. Usługi świadczyć będą także dodatkowe punkty mobilne.
 
Bankomaty
W pobliżu Hali Widowiskowo-Sportowej Atlas Arena Łódź znajdują się bankomaty sieci BZWBK (Al. Unii  Lubelskiej 3), PKO BP (Al. Unii Lubelskiej 3/5), Multibank Champion (Al. ks. Biskupa Władysława Bandurskiego 49) oraz PKO Bank Polski (ul. Bratysławska 6A).
 
Szatnia
W dniu koncertu szatnia będzie odpłatna - 2 zł/os. Prosimy o niepozostawianie żadnych cennych oraz wartościowych rzeczy w szatni, ponieważ Organizator nie będzie brał za nie odpowiedzialności. Ponieważ temperatura w hali wynosi około 18 ˚C, szatnia nie jest obowiązkowa.
121_axe_crazy_baner.gif 131_ot1020.gif 129_evangelist_banner158x600px.jpg 120_slider_ot.gif

Goście

3582126
DzisiajDzisiaj50
WczorajWczoraj331
Ten tydzieńTen tydzień50
Ten miesiącTen miesiąc50
WszystkieWszystkie3582126
3.239.33.139