Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 87sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

plakat veleslarva m

tormentorva m

Lost In Kiev wystąpi przed This Will Destroy You i The Ocean w Krakowie

                 
the oceanva mDziałający od ponad piętnastu lat Francuzi to jedna z bardziej wyjątkowych nazw dzisiejszego post-metalu, bo w ich muzyce piosenkowość jest ważna dokładnie tak bardzo, jak donośne riffy i post-rockowe snuje. Na żywo ten skład gwarantuje ścianę dźwięku – intensywną, acz aksamitną. Francuscy post-rockowcy promują świetnie przyjęte “Rupture” z ubiegłego roku.
                  
Przypominamy, że koncert The Ocean, This Will Destroy You oraz Lost In Kiev odbędzie się już niebawem - 27 września w Krakowie, a bilety na wydarzenie czekają na Was nadal na:
https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)
              
THIS WILL DESTROY YOU (USA) post-rock, ambient, drone:
Amerykanie z This Will Destroy You raczej nie niszczą, lecz budują wielkie muzyczne rytuały. Niby zdarza im się uciec w hałas, ale to raczej hałas kontrolowany, otulony dronowymi mgiełkami, przepoczwarzającymi się także w ambientowe rozlewiska, no i oczywiście post-rockiem. Być może jest to post-rock spokojny w warstwie czysto dźwiękowej, ale za to maksymalnie intensywny emocjonalnie, gwarantujący wzruszenia, a przede wszystkim wysadzany zapamiętywalnymi melodiami. Teksański skład bezproblemowo tłumaczy nurt na własne potrzeby już od czasów drugiego w dyskografii krążka zatytułowanego po prostu nazwą kapeli, a ostatni w kolejce "Serpentine" z 2020 roku potwierdza ich wysoką formę. Są po prostu nie do zdarcia.
              
THE OCEAN (Niemcy) post-metal, prog-metal:
Geologiczny metal niemieckiego The Ocean wpłynął na szersze, nomen omen, wody już przy "Phanerozoic I: Palaeozoic" sprzed pięciu lat, a im dalej, tym lepiej. Ten rozbuchany estetycznie kolektyw posiadł właściwie wszystko, co trzeba, by zawojować świat grania ciężkiego, acz rozpiętego na wielu płaszczyznach. Mają post-sludge'owe walce, progmetalowo rozbudowane konstrukcje, a przede wszystkim emocje i tona świetnych melodii. Jeśli nie widzieliście ich na żywo, to powinniście zmienić ten stan rzeczy. Grają koncerty tak żywiołowe i energiczne, że podobnego poziomu witalności doświadczycie jedynie na występach hardcore punkowych. Pot i żar leją się ze ścian.
          
LOST IN KIEV (Francja) post-rock, post-metal:
Wyobraźcie sobie zespół, który sprawnie żongluje oszczędnymi melodiami w typie Mogwai, wyjątkowo punktualną sekcją rytmiczną, będącą motorem napędowym utworów, i odpowiednią dawką ciężaru. Takim zespołem jest Lost in Kiev. Działający od ponad piętnastu lat Francuzi to jedna z bardziej wyjątkowych nazw dzisiejszego post-metalu, bo w ich muzyce piosenkowość jest ważna dokładnie tak bardzo, jak donośne riffy i post-rockowe snuje. Na żywo ten skład gwarantuje ścianę dźwięku – intensywną, acz aksamitną.
            
Zagrają:
THIS WILL DESTROY YOU (USA) post-rock, ambient, drone
THE OCEAN (Niemcy) post-metal, prog-metal
+
Lost In Kiev (Francja) post-rock, post-metal
              
Kiedy: 27 września (środa) 2023
Gdzie: Kraków @ Kamienna12, ul. Kamienna 12
Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż, 140 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions
140_mag_baner3.png 142_mag_baner5.png 138_mag_baner1.png 141_mag_baner4.png 144_mag_thefairyfolktour.jpg 143_bogactwo_ascezy.jpg 139_mag_baner2.png

Goście

4780972
DzisiajDzisiaj483
WczorajWczoraj881
Ten tydzieńTen tydzień483
Ten miesiącTen miesiąc17125
WszystkieWszystkie4780972
44.197.101.251