Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 87sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

plakat veleslarva m

tormentorva m

Premiera EP-ki Chorosia "Stray Dogs"

                  
chorosiava mChorosia to prog/post-sludge metalowy zespół pochodzący z Wiednia w Austrii i został założony w 2017 roku. Formacja ma na swoim koncie wydane dwa pełne albumy oraz koncertówkę. Dzisiaj odbywa się premiera długo wyczekiwanej EPki zatytułowanej „Stray Dogs”. Wydawnictwo to ukazało się dzięki współpracy z Grazil Records i Kvlt und Kaos Productions. Muzykę na nośniku fizycznym jak i pozostały merch można zakupić na Bandcampie.
                
Nowy materiał to 35-minutową muzyczna odyseja, łączącą surową moc i nawiedzone melodie wypełniona growlem. „Stray Dogs” składa się z pięciu urzekających utworów, z których każdy oferuje naprawdę unikalny świat dźwięków. Od fascynującego tytułowego utworu otwierającego po hipnotyzujące instrumentalne interludium „Tintinnabula” i naładowany emocjonalnie epicki „Reflections”, Chorosia prezentuje swój wielopłaszczyznowy kunszt.
            
EPka została wzbogacona grafiką Oriona Landaua, znanego ze współpracy z Yob, Russian Circles, Inter Arma i Red Fang.
              
EPki "Stray Dogs" można posłuchać na:
kanale YT zespołu Chorosia (https://bit.ly/ChorosiaStrayDogsYTstream)
kanale YT Grazil Records (https://bit.ly/ChorosiaEPGRstream)
popularnych platformach streamingowych
            
Anto kometuje: "Stray Dogs” to tytuł, który przyszedł mi do głowy po wizycie w moim rodzinnym mieście. Z jakiegoś powodu ciągle myślałem o bezpańskich psach na ulicach "mojego" miasta. Mniej więcej w tym samym czasie dotarła do mnie wiadomość, że lokalny klub myśliwski postanowił rozwiązać problem bezpańskich psów na ulicach. Tak. Jak myślisz, jak to rozwiązali? Podpowiem: u nas w okolicy nie ma schroniska dla psów ani niczego podobnego. Po prostu bardzo mnie to wkurzyło. Biedne psy nie wybrały życia ani śmierci w ten sposób. Więc tak, właśnie tam, na kanapie, podniosłem swój akustyk i pokręciłem się wokół, i wyszedł główny riff Stray Dogs.".
            
Tracklista:
1. Stray Dogs  
2. The Shrike (Fire Assault)  
3. Tintinnabula  
4. Reflections  
5. Hands, Switchblades, and Vile Vortices
144_mag_thefairyfolktour.jpg 142_mag_baner5.png 138_mag_baner1.png 141_mag_baner4.png 140_mag_baner3.png 143_bogactwo_ascezy.jpg 139_mag_baner2.png

Goście

4781020
DzisiajDzisiaj531
WczorajWczoraj881
Ten tydzieńTen tydzień531
Ten miesiącTen miesiąc17173
WszystkieWszystkie4781020
44.197.101.251