Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 87sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

plakat veleslarva m

tormentorva m

Velesar - ruszyła zbiórka na trzeci album

                 
velesarva mApel zespołu:
Śpieszymy z pilną informacją (pilną, bo nie spodziewaliśmy się, że sprawa ruszy tak szybko. Po prostu portal trochę nas zaskoczył...). W każdym razie najważniejsza informacja jest taka, że postanowiliśmy uruchomić zbiórkę, której celem jest pomoc w nagraniu naszego trzeciego albumu. Przyznajemy, że początkowo nie mieliśmy takich planów, ale - zupełnie dla nas nieoczekiwanie - zaczęły do nas napływać głosy ze strony naszych Fanów właśnie odnośnie zbiórki na płytę.
 
Pytania, czy planujemy taki krok i rady, by po prostu to zrobić, skłoniły nas do podjęcia właśnie takiej decyzji. Cóż, nie ukrywamy, że każde wsparcie znacząco przyśpieszy realizację albumu, a bez niego sprawa będzie o wiele trudniejsza (oczywiście przede wszystkim finansowo). W każdym razie oficjalnie informujemy, że zbiórka właśnie ruszyła!
            
              
Zdecydowaliśmy się na portal Wspieram.to, który jest jedną z największych platform crowdfundingowych w Polsce, a jednocześnie najbardziej odpowiada naszym potrzebom. Tak więc wrzucamy link do zbiórki i prosimy o upublicznienie tej informacji. Każde wsparcie jest dla nas niezwykle ważne, a na Darczyńców czekają oczywiście nagrody. Wśród nich są gadżety związane z naszym zespołem, zaproszenia na koncerty i przede wszystkim - sam trzeci album. Są też dwie nagrody specjalne, które także można zgarnąć (szczegóły na stronie ze zbiórką).
              
Za wszelką pomoc oczywiście bardzo dziękujemy!
Velesar
143_bogactwo_ascezy.jpg 142_mag_baner5.png 138_mag_baner1.png 141_mag_baner4.png 144_mag_thefairyfolktour.jpg 140_mag_baner3.png 139_mag_baner2.png

Goście

4780995
DzisiajDzisiaj506
WczorajWczoraj881
Ten tydzieńTen tydzień506
Ten miesiącTen miesiąc17148
WszystkieWszystkie4780995
44.197.101.251