Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 87sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

plakat veleslarva m

tormentorva m

Jesienna oferta kontrkulturalna Left Hand Sounds

                 
left hand soundsva mEkipa Phila Fasciany odwiedziła już Poznań i Kraków. Przed nami koncerty we Wrocławiu (24.09) i Warszawie (1.10). Supportami będą Hell-Born, Sznur, Deivos, Ulcer i Redemptor. Krótko mówiąc, sporo plugawego gr(z)ańska.
Malevolent Creation (death metal, USA)
24.09 Wrocław + Sznur, Redemptor
01.10 Warszawa + Hell-Born, Deivos, Ulcer
            
Altars (death metal, Australia), Fossilization (death metal, Brazylia), Kingdom (death metal, Polska)
23.09 Warszawa
Czy można sobie wyobrazić lepsze połączenie niż australijska wściekłość i brazylijska dzicz? Pewnie można, ale po co. Już w najbliższą sobotę warszawski VooDoo Club zostanie zalany smołą po sam korek.
              
In The Woods... (prog/doom/black metal, Norwegia), Saturnus (doom death, Dania)
19.10 Kraków
Chwila wytchnienia w gęstym lesie nie zaszkodzi. Jedyny polski przystanek trasy niepowtarzalnego In The Woods... w Krakowie, już 19 października.
          
Sigh (black metal, Japonia), Krolok (black/heavy metal, Słowacja)
10.11 Poznań
Czarny koń koncertowej jesieni? Mokry sen "metal collectorsów"? A może po prostu must see? Pierwszy i jedyny koncert Sigh w Polsce, pierwszy i jedyny koncert Krolok. Tym razem w listopadzie do Poznania warto przyjechać nie tylko na rogale!
                
F.O.A.D. Fest: Dead Congregation, Hell Militia, Pandemonium, Altars Ablaze, Zmyrna i wielu innych
17-18.11 Kraków
Po krótkiej, pandemicznej przerwie do koncertowego kalendarza wraca F.O.A.D. Fest, tradycyjnie w Krakowie, po raz pierwszy w nowej lokalizacji - na Kamiennej 12. Ultra ciężki, grecki śmierć metal, opętani i hipnotyczni Francuzi, a wreszcie legenda polskiej sceny na ekskluzywnym koncercie. To i wiele, wiele innych atrakcji w listopadowy weekend pod Wawelem.
            
Misthyrming (black metal, Islandia), Darvaza (black metal, Włochy/Norwegia)
29.11 Warszawa
Dwie prawdopodobnie najjaśniej świecące, choć blackmetalowe gwiazdy ostatnich lat. Ten koncert będzie wyprzedany. Żeby nie było, że nie ostrzegaliśmy.
        
A co wyjdzie ze sprzężenia sił LHS z Iron Realm Productions? Może kiedyś coś wielkiego, ale póki co wystarczy, że ambitnie. ;)
            
Ereb Altor (black/viking metal, Szwecja), Enisum (black metal, Włochy)
4.12 Warszawa
5.12 Poznań
Majestatycznie, nastrojowo, niezbyt szybko. Ereb Altor to jest ultimate Bathory worship, a wiadomo, "Bathory is bullshit legend without the fans". Szwedzi, choć znani z koncertów tribute to Bathory, w viking metal potrafią tchnąć własnego ducha i robią to bardzo dobrze. A może nazwa Enisum Wam nic nie mówi? Błąd. Duży błąd.
              
Hexvessel (leśny rock? czarny folk? zimowe granko?, Finlandia)
11.12.2023 Poznań, Klub Pod Minogą
12.12.2023 Kraków, Zaścianek
13.12.2023 Warszawa, Hydrozagadka
Mat McNerney, jeden z najbardziej niespokojnych duchów współczesnego pogranicza rocka i metalu, nie śpi. Mając za inspirację jedynie otaczającą go naturę mroźną porą, Kvohst napisał “Polar veil” w zupełnej izolacji zimą 2022 r. Skutkiem tego są piosenki, dowodzące jego twórczej siły do odkrywania siebie na nowo i emanujące szamańską transcendencją. Na nowej płycie Hexvessel pojawiają się również takie osobowości jak Chelsea Wolfe i Okoi Jones, lider szwajcarskiego Bölzer.
                  
Bilety:
139_mag_baner2.png 142_mag_baner5.png 138_mag_baner1.png 141_mag_baner4.png 144_mag_thefairyfolktour.jpg 140_mag_baner3.png 143_bogactwo_ascezy.jpg

Goście

4780993
DzisiajDzisiaj504
WczorajWczoraj881
Ten tydzieńTen tydzień504
Ten miesiącTen miesiąc17146
WszystkieWszystkie4780993
44.197.101.251