Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 77sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

epicaposterz m

wardruna poster b

helicon metal festival iiidoz m

helloween nowadata m

laibachposterz m

mystic festivalzz m

kiss poster m

steelpanther poster m

evanescenceposterz m

vandenberg poster m

van der graaf generator m

deeppurple 2021 posterb1mn m

fish posterb1 2021 v2ze m

tarja 2021 posterb1 m

 

"Proceder" ponownie w sprzedaży!

tsaband m
 
Metal Mind Productions z dumą ogłasza ponowne nawiązanie współpracy z legendą polskiego rocka - TSA! Pierwszym efektem  tej współpracy jest wznowienie kultowego już albumu "Proceder", który był nieosiągalny na rynku od wielu lat! To jedna z najważniejszych polskich rockowych płyt ostatniego dwudziestolecia. Album, który w 2004 roku rzucił na kolana fanów i krytyków muzycznych, wspiął się do czołówki najlepiej sprzedających się płyt w tamtym okresie, a następnie na długie lata zniknął z półek sklepowych. Reedycja "Procederu" w nowej szacie graficznej w sklepach ukaże się już 22 maja! Dodatkową gratką jest fakt, że jesienią "Proceder" pojawi się także w wersji winylowej!
"'Proceder' to bardzo ważna pozycja w dyskografii TSA" - komentuje Stefan Machel - "Nikt nie wierzył, że jesteśmy w stanie zaprezentować tak dobre utwory po tylu latach. A jednak to zrobiliśmy i jesteśmy z tej płyty dumni." A Marek Kapłon uzupełnia - "Lubię 'Proceder'. To niezwykle ważna pozycja w dyskografii TSA. Nagrany po kilkunastoletniej przerwie jest dowodem, że zespół idzie do przodu i nadal ma coś wartościowego do powiedzenia. I brzmi jak nigdy dotąd."
"To najbardziej przemyślana, dojrzała i najlepiej brzmiąca płyta w dorobku TSA" - dodaje Marek Piekarczyk, a Andrzej Nowak reasumuje - "Cieszę się , że nareszcie mogę sobie kupić płytę 'Proceder':)".
Stefan Machel zapowiada również - "Reedycja jest dużym krokiem w stronę tego, abyśmy mieli wszystkie płyty TSA w sklepach oraz motywacją do pracy nad nowym materiałem :-)".
 
Przypomnijmy, że "Proceder" na rynku ukazał się 5 kwietnia 2004 roku. Krążek zarejestrowany został między 15 stycznia a 2 lutego w Studio 7 w Piasecznie. Nad produkcją czuwał Stefan Machel, a za realizację i miks odpowiedzialny był Marcin Gajko. Album nagrany został w klasycznym składzie: Marek Kapłon - perkusja, Stefan Machel - gitara, Janusz Niekrasz - bas, Andrzej Nowak - gitara, Marek Piekarczyk - śpiew.
 
Natomiast 23 maja TSA wystąpi w londyńskim klubie The Forum, gdzie również promować będzie wznowienie "Procederu".
 
Lista utworów:
- Spóźnione pytania
- Tratwa
- Proceder
- Twoja szansa I
- Twoja szansa II
- Matnia
- To nie jest proste
- Mój cień omija mnie
- List xx
- Płonę, płonę
- Tak - nie
 
Więcej informacji:
121_axe_crazy_baner.gif 131_ot1020.gif 129_evangelist_banner158x600px.jpg 120_slider_ot.gif

Goście

3582132
DzisiajDzisiaj56
WczorajWczoraj331
Ten tydzieńTen tydzień56
Ten miesiącTen miesiąc56
WszystkieWszystkie3582132
3.239.33.139