Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 77sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

epicaposterz m

wardruna poster b

helicon metal festival iiidoz m

helloween nowadata m

laibachposterz m

mystic festivalzz m

kiss poster m

steelpanther poster m

evanescenceposterz m

vandenberg poster m

van der graaf generator m

deeppurple 2021 posterb1mn m

fish posterb1 2021 v2ze m

tarja 2021 posterb1 m

 

WAR-SAW “Blood Honour Vendetta” premiera: 01.06.2015 (MonseArt Music)

war-saw cover m
 
Agencja MonseArt Music prezentuje “Blood Honour Vendetta” czyli nową EP-kę warszawskiej formacji thrashmetalowej WAR-SAW. Premiera wydawnictwa jest zaplanowana na 1 czerwca. 
"Blood Honour Vendetta" to pierwsze wydawnictwo War-Saw z Łukaszem Podgórskim na wokalu, który zastąpił w 2013 roku Pawła "Taza" Kowalskiego. Wtedy z zespołem rozstali się także gitarzysta: Jacek Szadkowski i perkusista Michał Pasternak. Ich miejsca zajęli odpowiednio Łukasz Borawski i Dariusz Karpiński.
Materiał na EP-kę został zarejestrowany w "JNS Studio". Produkcją zajął się Paweł "Janos" Grabowski, który współpracował z kapelą przy nagrywaniu wydanego w 2014 roku albumu War-saw "Nuclear Nightmare". Mastering został wykonany w "Hertz Studio".
 
War-Saw powstał w lutym 2008 roku w Warszawie. Założycielami zespołu byli: wokalista Paweł "Taz" Kowalski i gitarzysta Marek "Agnostic" Molenda. Od momentu założenia kapeli było jasne, że muzycy są zainteresowani
graniem szybkiego, technicznego i selektywnie brzmiącego thrash metalu. W przeciągu kilku lat zespół sporo koncertował, nagrał dwie dobrze przyjęte Ep-ki,
Na początku 2013 roku War-Saw w składzie: Paweł Kowalski - wokal, Marek Molenda - gitara, Jacek Szadkowski - gitara, Michał Pasternak - perkusja i Kamil Podgórski - bas własnym nakładem wydał debiutancki album "Nuclear Nightmare". Płyta została nagrana w Progresja Studio pod okiem Pawła Grabowskiego, mastering dokonano w Hertz Studio, okładkę zaprojektował Michał Xaay Loranc. Z okazji promocji płyty został zrealizowany pierwszy teledysk zespołu do tytułowego utworu "Nuclear Nightmare". Jest on dostępny m.in. na YouTube.
Album został doskonale przyjęty, zarówno przez fanów, jak i krytyków muzycznych. W czerwcu 2013 roku zespół wygrał internetowe eliminacje i wystąpił na prestiżowym festiwalu Metalfest w Jaworznie. Po tym występie i kolejnych zmianach w składzie (stabilnym i aktualnym po dziś dzień) zespół sporo koncertował m.in. występując na 30-leciu Destruction w Oberhausen czy na festiwalu Warszawa Brzmi Ciężko. W listopadzie 2014 roku nasz gitarzysta Łukasz Borawski podpisał umowę endorserską z amerykańską firmą Dean Guitars, stając się pierwszym w Polsce endorserem tej marki. W grudniu 2014 zespół ponownie wystąpił w Oberhausen supportując Rotting Christ.
 
Oficjalny profil FB zespołu:
Oficjalna strona zespołu:
Video „Nuclear Nightmare”:
Singel “Blood Honour Vendetta”:
 
Dystrybucja:
MonseArt Music Management - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 
Promocja i kontakt z mediami:
Grzegorz Szklarek - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
129_evangelist_banner158x600px.jpg 131_ot1020.gif 121_axe_crazy_baner.gif 120_slider_ot.gif

Goście

3582126
DzisiajDzisiaj50
WczorajWczoraj331
Ten tydzieńTen tydzień50
Ten miesiącTen miesiąc50
WszystkieWszystkie3582126
3.239.33.139