Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 89sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

pandemic m

Przedpremierowy odsłuch płyty Morbonoct

         
morbonoctdfh mMorbonoct to projekt studyjny zapoczątkowany w 2021 roku za którym stoi Alexander Medvedev odpowiadający za wszystkie instrumenty. W połowie 2023 roku do projektu dołączył wokalista David Welnicki. Główną ideą projektu jest motyw kosmiczny, który znalazł odzwierciedlenie także w dźwięku i akompaniamencie gęstych, klimatycznych muzycznych pejzaży.
          
Alexander komentuje: „Ideą albumu jest znalezienie równowagi pomiędzy jasnym i mrocznym brzmieniem. Ponieważ początkowo tematem przewodnim była przestrzeń i wszystko z nią związane, postanowiłem dotknąć nie tylko ciemnych stron tego zjawiska. Tym razem zrezygnowałem z używania w muzyce elementów progresywnych. Rezultatem było bardziej przestrzenne brzmienie, z masywnym tłem nieziemskich dźwięków. Poza tym na nowym albumie zastosowałem inne podejście podczas nagrywania syntezatorów. Zostały one skomponowane i nagrane wyłącznie podczas wycieczek na łono natury wzdłuż wybrzeża Bałtyku.”
        
Muzykę na nowe wydawnictwo zarejestrował, zmiksował i poddał masteringowi lider projektu - Alexander Medvedev. Okładkę płyty stworzyła Svitlana Medvedieva. Nowy album zatytułowany "The Highest Purpose" zostanie wydany w formie cyfrowej na najpopularniejszych platformach cyfrowych 19 lutego 2024 roku.
        
Streaming na Black Metal Promotion
          
Tracklista:
1. Mortal Shell
2. Labirynth of the Damned
3. The Prayer
4. Comet King
5. Death and Rebirth
6. Beneath the Veil of Time
rightslider_003.png rightslider_004.png rightslider_002.png rightslider_005.png rightslider_001.png

Goście

5221545
DzisiajDzisiaj447
WczorajWczoraj4357
Ten tydzieńTen tydzień11979
Ten miesiącTen miesiąc29479
WszystkieWszystkie5221545
3.238.121.7