Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 89sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

pandemic m

Mystic Festival 2024

              
mystic festival 2024dfh mParadise Lost ze specjalnym programem, o którym zdecydują fani, a także Dark Funeral, Blood Command oraz Mimi Barks dołączają do programu Mystic Festival 2024. Niestety, mimo wcześniejszych zapowiedzi w tym roku Scowl nie pojawią się w Gdańsku.
        
Paradise Lost
Od zimnych, wilgotnych lochów „Lost Paradise” po czarny blask „Obsidian” – Paradise Lost idą własną ścieżką przez mrok, meandrując pomiędzy doom i death metalem a rockiem gotyckim. Brytyjczycy od ponad trzech dekad piszą swoją historię, którą można odczytywać na wiele różnych sposobów – tyle w ich dyskografii kultowych płyt, tyle nieśmiertelnych hymnów. Tym razem nie zespół zdecyduje o tym, co zostanie zagrane, a setlistę gdańskiego koncertu ułożą fani! W jaki sposób? Kiedy?
Będziemy was informować… Póki co słuchajcie uważnie płyt Paradise Lost i róbcie notatki, bo przyjdzie czas decyzji.
        
Dark Funeral
Jedna z największych potęg szwedzkiej sceny blackmetalowej, czczona również nad Wisłą, od wściekłego debiutu „The Secrets of the Black Arts”. Lata mijają, ale Lord Ahriman i jego horda pozostają wierni ciemności, czego ostatnio, w 2022 r., dowiedli skutecznie miotając bluźnierstwa na albumie „We Are the Apocalypse”.
  
Blood Command
Tytuł ostatniego jak dotąd albumu Norwegów, wydanego w 2023 roku, brzmi „World Domination” – i wszystko się zgadza. Pancerny punk z Bergen, z charyzmatyczną Australijką Nikki Brumen na froncie, to już fenomen o globalnym zasięgu. I nie biorą jeńców.
        
Mimi Barks
Może i zatytułowała swój mixtape „DEADGIRL”, ale recenzenci nie mieli wątpliwości – w mrocznej, pokręconej muzyce narodziła się nowa gwiazda. „Mimi Barks staje się jedną z najważniejszych artystek współczesnej muzyki alternatywnej” – to „Kerrang!”, z punktacją 5/5. Możesz to zwać grime metalem, możesz doom trapem, a możesz w ogóle nie nazywać tylko podejść bliżej i doświadczyć.
        
Niestety, na mimo wcześniejszych zapowiedzi na Mystic Festival 2024 nie pojawią się Scowl, którzy odwołali swoją wizytę w Europie w tym terminie. Ich miejsce w programie zajmują Blood Command.
      
Przypominamy również o koncertach Passage to Mystic Festival 2024, na których wystąpią: Samael grający „Passage”, Shining grający „Blackjazz” oraz Yoth Iria.
        
22.02.2024 – Kraków, Kamienna 12
23.02.2024 – Wrocław, Zaklęte Rewiry
24.02.2024 – Gdańsk, B90
25.02.2024 – Warszawa, Progresja
          
Bilety dostępne są na knockoutmusicstore.pl, ebilet.pl oraz b90.pl (Gdańsk).
        
Ceny biletów:
129 zł - przedsprzedaż
140 zł - w dniu koncertu
      
Przed koncertem w Gdańsku, w klubie Drizzly Grizzly, obok B90, odbędzie się finał konkursu Road to Mystic – wstęp na ten koncert jest darmowy dla wszystkich zainteresowanych.
           
Na Mystic Festival 2024 zapraszamy do Gdańska Stoczni w dniach 5-8 czerwca. W programie m.in. Megadeth, Bring Me The Horizon, Machine Head, Bruce Dickinson, Kreator, Kerry King, Satyricon, Enter Shikari, Body Count, Accept, Paradise Lost, Biohazard, Chelsea Wolfe, Furia, Fear Factory, Leprous, Thy Art Is Murder, Graveyard, Sodom, Zeal & Ardor, Dark Funeral, Orange Goblin, Life Of Agony, Lord Of The Lost, Insomnium, Terrorizer, Vio-Lence, Suffocation, Twin Temple, High On Fire, Mysticum, Asphyx, Crowbar, Kadavar, Textures, Blackgold, High Vis, Villagers Of Ioannina City, 1000mods, Until I Wake, Hanabie, Wargasm, Crystal Lake, Dool, Vltimas, Blasphemy, Bewitched, Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs, Bob Vylan, Mork, Owls Woods Graves, Manbryne, Gutalax, Ghostkid, Skalmold, Gaupa, The Shits, Zamilska, Humanity’s Last Breath, Sanguisugabogg, Blood Command, Cage Fight, Ithaca, Mimi Barks, Endseeker, Lik, Wayfarer, Five The Hierophant, Lamp of Murmuur, Evil Invaders, Party Cannon, Dodsrit, Witching, Wyatt E., Dvne, Slope, The Last Decade, Massive Wagons, Ditz, ten56, Trepaneringsritualen, The Broken Horizon, Múr, Nakkeknaekker, My Diligence, Schizma, Totenmesse, Wij, Ampacity, Sznur, Embrional, Hellfuck, .Wavs i Misguided.
rightslider_004.png rightslider_002.png rightslider_005.png rightslider_001.png rightslider_003.png

Goście

5221471
DzisiajDzisiaj373
WczorajWczoraj4357
Ten tydzieńTen tydzień11905
Ten miesiącTen miesiąc29405
WszystkieWszystkie5221471
3.238.121.7