Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 89sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

pandemic m

Nowy singiel od Lilla Veneda

              
lilla venedadfh mLilla Veneda to formacja, która powstała w 2009 roku we Wrocławiu z inicjatywy wokalisty Viriana. Zespół wziął nazwę od jednej z najsłynniejszych polskich tragedii romantycznych – Lilla Weneda napisanej przez Juliusza Słowackiego. Virian komentuje: „Szukaliśmy nazwy, która będzie niepowtarzalna, ale jednocześnie adekwatna do muzycznej atmosfery. Lilla Weneda to mroczna tragedia osadzona w epoce pogańskiej (przedpolskiej). Przypomina najlepsze tragedie Williama Szekspira, tyle że ze słowiańskim tłem.”
              
Dolnośląski zespół przygotowuje się do premiery nowego studyjnego albumu pod tytułem "Primordial Movements". Grupa po raz kolejny skorzystała z usług Przemka Nowaka z Impressive-Art Studio (Asgaard, Odraza, Outre). Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 29.02.2024 roku i zostanie wydany własnym sumptem. Właśnie wystartował pre-order w sklepie Szataniec.pl Autorką okładki płyty jest Anna Sobczak.
          
NOWY singiel "Sleeping Knight's Sky" właśnie został udostępniony do odsłuchu na najpopularniejszych platformach streamingowych oraz Bandcampie.
          
          
Lyric video do utworu "Colossi":
            
Tracklista:
1. Fury Dimension
2. Sleeping Knight's Sky
3. Biomechanic Algorithm
4. Iron-Black Pestilence
5. Scratched Crown
6. Colossi
7. Immortal Vision of Chaos
8. Primordial Movements
9. Pytasz co w Moim Życiu
rightslider_003.png rightslider_004.png rightslider_002.png rightslider_005.png rightslider_001.png

Goście

5221533
DzisiajDzisiaj435
WczorajWczoraj4357
Ten tydzieńTen tydzień11967
Ten miesiącTen miesiąc29467
WszystkieWszystkie5221533
3.238.121.7