Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 89sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

pandemic m

Fight the Fight wystąpi przed Leprous

              
leprousdfh mNorwescy adepci prog metalu w jego ekstremalnej formie będą supportowali Leprous 9 marca w Krakowie i 10 marca w Lublinie. Fight the Fight to bardzo norweski zespół w tym znaczeniu, że wrzucają do kotła najróżniejsze rzeczy i się przy tym nie krępują. Znajdziecie u nich zarówno deathmetalową potęgę, jak i nowoczesny metal progresywny czy nawet metalcore.
          
Bilety są nadal dostępne na https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie) oraz www.ebilet.pl. Informujemy, że pula biletów kurczy się z każdym dniem i radzimy nie zwlekać z zakupem swoich wejściówek!
                   
LEPROUS (Norwegia) progmetal:
Zaczynali od prog-metalu, ale bardzo szybko poszli własną ścieżką i terminowali jako muzycy koncertowi u Ihsahna, ale nigdy nie stali się kserokopią Emperor. Leprous to zespół maksymalnie nastawiony na rozwój i poszukiwanie nowych wrażeń, w przypadku którego przymiotnik “progresywny” ma 100% zastosowania.
Piątka przystojnych Norwegów promuje właśnie wydany w zeszłym roku “Aphelion”, czyli płytę buchającą od inspiracji i pomysłów. Z jednej strony znajdziecie na niej wpływy bliskiego kapeli Radiohead, na drugiej flance metalową podbitkę całości, a jeszcze gdzieś indziej subtelność muzyki filmowej.
Jeśli połączymy to z prezencją sceniczną polegającą na tym, że panowie przypominający doradców handlowych wylewają z siebie siódme poty, bo tryskają energią, trudno przejść obok tego obojętnie.
              
FIGHT THE FIGHT (Norwegia) prog metal, death metal:
Trudno właściwie powiedzieć, co gra Fight the Fight, bo bez oporów kręcą swoją wajchą w różnych kierunkach. Najczęściej tam, gdzie akurat im się podoba. Często zwracają się ku majestatowi metalu progresywnego, dodając mu popowej przebojowości, ale to nie koniec ich sztuczek. W rękawie mają też ciężki jak głaz death metal, a do tego zgrabnie operują szorstkim metalcorem, ubierając go w potężne brzmienie. Nie do przegapienia.
                
Kiedy: 9 marca (sobota) 2024
Gdzie: Kraków @ Kamienna12, ul. Kamienna 12
Bilety: 99/119 zł – przedsprzedaż, 130zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions
              
Kiedy: 10 marca (sobota) 2024
Gdzie: Lublin @ Studio Radia Lublin, ul. Obrońców Pokoju 2
Bilety: 99/119 zł – przedsprzedaż, 120zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions
rightslider_005.png rightslider_004.png rightslider_002.png rightslider_001.png rightslider_003.png

Goście

5221593
DzisiajDzisiaj495
WczorajWczoraj4357
Ten tydzieńTen tydzień12027
Ten miesiącTen miesiąc29527
WszystkieWszystkie5221593
3.238.121.7