Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 89sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

pandemic m

Belmondo wystąpi przed koncertem Filter

             
filterdfh mBelmondo zaprezentuje swój własny gotyk przed koncertem Filter w Polsce. Francusko-brytyjski skład będzie supportował grupę Richarda Patricka 25 marca w Krakowie. Francusko-brytyjskie Belmondo ma poważny potencjał, by stać się scenową sensacją, bo wydali ledwie parę utworów, ale ich niepokojące łączenie wątków gotyckich… i grunge’owych to coś ponurego, intrygującego i niespotykanego. Bilety są jeszcze dostępne na:
https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie) oraz www.ebilet.pl
              
FILTER (USA) industrial rock, rock alternatywny:
Gdybyście musieli znaleźć ten jeden zespół, którego ikoniczne materiały idealnie sumują muzyczną charakterystykę lat 90., Filter z pewnością byłby dobrym tropem. Za sprawą “Short Bus” czy “Title of Record” grupa wrzuciła do jednego gara wszelkie formy alternatywy kojarzone z ostatnią dekadą XX wieku i bezproblemowo wyłuskała z nich samo złoto. Przepraszamy – wciąż wyciąga, ponieważ projekt z Los Angeles (już jednoosobowy – zawiaduje nim Richard Patrick przy pomocy muzyków sesyjnych) dalej znajduje porozumienie między chłodną motoryką industrialu, melancholią alt-rocka i metalem jako wisienką na torcie. Już wkrótce dostaniemy pierwszy od siedmiu lat album pod tym szyldem i nie możemy się doczekać. Poziom poprzedniego “Crazy Eyes” był bardzo wysoki, więc w przypadku jego następcy nie spodziewamy się niczego innego.
                
BELMONDO (Francja / Wielka Brytania) gothic rock, grunge:
To kapela, której członków po równo inspiruje Kasabian, jak i Killing Joke. Albo Queens of the Stone Age i Depeche Mode. Z pozbawionego klucza doboru wpływów powstało Belmondo. Formacja nie trzyma się zasad, tworząc swoje posępne hity – i słusznie. Ta młoda (powstała w 2021 roku), ale już otrzaskana koncertowo załoga chętnie pokaże wam, gdzie przebiega granica między zrezygnowaną melancholią przybrudzonego grunge’u a wampirycznym gotykiem.
                  
Kiedy: 25 marca (poniedziałek) 2024
Gdzie: Kraków @ Kamienna12, ul. Kamienna 12
Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż, 140 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions
rightslider_002.png rightslider_004.png rightslider_005.png rightslider_001.png rightslider_003.png

Goście

5221476
DzisiajDzisiaj378
WczorajWczoraj4357
Ten tydzieńTen tydzień11910
Ten miesiącTen miesiąc29410
WszystkieWszystkie5221476
3.238.121.7