Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 89sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

pandemic m

Deströyer 666 oraz Dom Zły zagrają na Metal Mine Festival 2024

                
metal mine festival 2024dfh mW 2023 roku na mapę festiwali muzycznych w naszym kraju powrócił Metal Mine Festival. Organizatorzy ujawnili kolejnych wykonawców, którzy swoimi występami uświetnią 6-tą edycję wałbrzyskiego muzycznego święta. W bieżącym roku impreza potrwa trzy dni i odbędzie się w dniach 22-24 sierpnia 2024 w Starej Kopalni Centrum Nauki i Sztuki w Wałbrzychu (wydarzenie na Facebooku). Kolejnymi wykonawcami na festiwalu w 2024 roku będą:
DESTRÖYER 666 (black/thrash metal, UK),
DOM ZŁY (post-black metal/crust/hc, Polska)
IN THE NAME OF GOD (thrash metal, Polska)
SERPENTS (modern metalcore, Polska)
              
Wcześniej potwierdzono udział zespołów: WATAIN (black metal, SE), VOMITORY (death metal, SE), NYTT LAND (dark folk, RU), ARKONA (black metal, PL), HIDEOUS DIVINITY (technical/brutal death metal, IT), MORRATH (old school death metal, PL), FURIA (black metal/nekrofolk, PL), OBSCURE SPHINX (sludge/doom/post-metal, PL), MEPHORASH (black metal, SE), BIPOLAR ARCHITECTURE (post-metal, DE), TRYLION (djent, PL), GUTALAX (goregrind, CZ), PLEŃ (black metal, PL), SEWER DWELLERS (deathcore, PL).
              
Karnety do nabycia na platformie Ticketmaster:
bilet 3-dniowy - 283,50 zł
bilet 3-dniowy + pole namiotowe - 325,50 zł
          
Metal Mine Festival 2024 na Spotify https://tinyurl.com//MMF2024playlist
            
Organizatorzy otwierają się jeszcze bardziej na nowe gatunki muzyczne. Teren imprezy to oczywiście wyjątkowa i niesamowita przestrzeń Starej Kopalni w Wałbrzychu. Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu to największa postindustrialna atrakcja turystyczna w Polsce, zlokalizowana na terenie dawnej kopalni. Między kopalnianymi maszynami na terenie festiwalu powstanie strefa z food truckami i zimnym piwem, stoiska z merchem wykonawców oraz pole namiotowe.
                
DESTRÖYER 666 (black/thrash metal, AU/UK)
Debiutancki „Unchain the Wolves” po dziś dzień kąsa niczym stado wygłodniałych wilków, a sam Deströyer 666 zapisał się tym krążkiem na kartach metalowej historii. Zespół założony przez niezmordowanego K.K. Warlusta od 30 lat serwuje pierwszorzędną mieszankę siarczystego black/thrashu, która hołduje klasyce oldschoolowego heavy i sięga po inspiracje z brutalnego metalu śmierci. Szybko, bezkompromisowo i przede wszystkim z wymierzoną pięścią ku niebiosom! Możecie mieć pewność, że występ Australijczyków na tegorocznej edycji Metal Mine Festival nie pozostawi żadnych złudzeń o ich aktualnej formie.
            
DOM ZŁY (post-black metal/crust/hc, Polska)
Tegoroczny album „Ku pogrzebaniu Serc” zebrał wiele przychylnych recenzji i nie ma w tym nic dziwnego. Dom Zły na swoim najnowszym krążku po raz kolejny udowadnia, że jest zespołem umiejącym połączyć melancholijny klimat z chwytliwymi melodiami i potężną doza brutalności. Mieszanka post i black metalu okraszonego hardcorem zyskała w naszym kraju wielu fanów, co jest w pełni zrozumiałem. Na ten moment na próżno szukać nazw o równie charakterystycznym stylu. To idealne powody, aby Dom Zły zagościł na scenie Metal Mine i porwał uczestników do „depresyjnego” tańca!
              
IN THE NAME OF GOD (thrash metal, Polska)
W tym roku nie mogło zabraknąć przedstawicieli lokalnej sceny – stąd decyzja o wałbrzyskiej załodze In The Name of God. Na koncie mają trzy pełnowymiarowe wydawnictwa oraz koncerty u boku m.in. Vader i Witchmaster. Muzycznie zespół prezentuje bujający thrash metal spod znaku Bay Area, który niejednokrotnie wdaje się w romans z death metalem. Jeżeli lubicie ostre jak brzytwa riffy, melodyjne sola i niesamowite tempo, to musicie pojawić się pod sceną.
          
SERPENTS (modern metalcore, Polska)
Młoda załoga ze Szczecina, która dopiero stawia swoje pierwsze, lecz jakże zdecydowane kroki. W ubiegłym roku Serpents mieli okazję dołączyć do trasy zespołu The Materia, w tym roku wystąpią na kilku koncertach w ramach europejskiego tournée węgierskiego Ektomorf. Do tej pory zaprezentowali cztery single, ale wiemy, że chłopaki intensywnie pracują nad debiutancką EP. Idealna propozycja dla miłośników melodyjnego metalcora z momentami solidnego pier*olnięcia i elektronicznymi ozdobnikami.
rightslider_004.png rightslider_002.png rightslider_005.png rightslider_001.png rightslider_003.png

Goście

5221551
DzisiajDzisiaj453
WczorajWczoraj4357
Ten tydzieńTen tydzień11985
Ten miesiącTen miesiąc29485
WszystkieWszystkie5221551
3.238.121.7