Solowy album Keitha Richardsa już wkrótce!

Po kawałku można spodziewać się wciągających gitarowych brzmień. Gitara elektryczna, basowa, akustyczna i wokal - Richards bierze wszystko na swoje barki. No może prawie wszystko, bo z pomocą przyjdą dawni przyjaciele Keitha - Steve Jordan na perkusji, gitarzysta Waddy Wachtel i Bernard Fowler w chórkach. Piosenka została napisana przez Keitha i Steve’a Jordana.
„Miałem niezły ubaw ze Steve’m i Waddy’m przy nagrywaniu tej płyty” - komentuje Richards -„ Nie ma nic lepszego od pracy w studio nagraniowym, nie mając pojęcia co z tej pracy wyniknie!” Jeśli szukacie kłopotów [gra słowna z tytułem singla], to właśnie je znaleźliście!”
Keith napisał lub współtworzył większość utworów z Crosseyed Heart, wiele z współproducentem Steve Jordanem. Richards współpracował z wieloma artystami, m.in. z Norah Jones w balladzie „Illusion”, której artystka jest też współautorką.
Keith Richards wydał wcześniej dwa solowe albumy - Talk Is Cheap w 1988 roku i Main Offender w 1992 oraz album koncertowy „Live at the Hollywood Palladium” w 1988 roku. www.keithrichards.com
Spis utworów:
1. Crosseyed Heart
2. Heartstopper
3. Amnesia
4. Robbed Blind
5. Trouble
6. Love Overdue
7. Nothing On Me
8. Suspicious
9. Blues in the Morning
10. Something for Nothing
11. Illusion
12. Just a Gift
13. Goodnight Irene
14. Substantial Damage
15. Lover’s Plea