Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 87sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

plakat veleslarva m

tormentorva m

ELO wydaje nową płytę!

 
Pierwszy materiał projektu Jeff Lynn’s ELO od ponad dekady ukaże się w Sony Music.  
Jedna z najbardziej elektryzujących grup w historii muzyki – ELO Jeffa Lynna’a – podpisała kontrakt z należącą do Sony Music wytwórnią Columbia Records, na mocy którego jako Jeff Lynn’s ELO wyda pierwszy od blisko 15 lat album studyjny. Podobnie jak w przypadku poprzednich albumów, które znalazły się na szczytach list przebojów, autorem piosenek oraz producentem płyty jest główny wokalista i gitarzysta zespołu, Jeff Lynne. We wrześniu ub.r. Jeff pierwszy raz od 30 lat wystąpił w londyńskim Hyde Parku w ramach organizowanego przez BBC „Festival In A Day” gromadząc 50-tysięczną publiczność i ponad milion widzów przed telewizorami.
Lynna można śmiało określić jako siłę sprawczą i napędową ELO, która sprzedała ponad 50 milionów płyt, nagrała ponad 20 hitów z samych szczytów list przebojów po obu stronach Atlantyku i otrzymała dziesiątki nagród i wyróżnień na całym świecie. Zakładając ELO celem Jeffa było tworzenie nowoczesnych piosenek rockowo-popowych. 30 Lat później, przy pracy nad nowym albumem, cel ten pozostał niezmienny.
O Jeffie Lynnie:
Lynn to jedno z największych nazwisk w historii muzyki. To właśnie on stworzył zespół ELO, figuruje również jako założycie nagrodzonej Grammy supergrupy The Travelling Wilburys. Może pochwalić się on również współpracą i produkcją materiału dla takich legend jak The Beatles, Roy Orbison, George Harrison, Paul McCartney, Ringo Starr, Tom Petty i Joe Walsh. W 2015 został uhonorowany swoją gwiazdą w Alei Sław w Hollywood. Jest aktywnym filantropem w licznych organizacjach charytatywnych, takich jak jak St. Jude Research Hospital, MUSCARES i H.E.A.R.T.
144_mag_thefairyfolktour.jpg 142_mag_baner5.png 138_mag_baner1.png 141_mag_baner4.png 140_mag_baner3.png 143_bogactwo_ascezy.jpg 139_mag_baner2.png

Goście

4781020
DzisiajDzisiaj531
WczorajWczoraj881
Ten tydzieńTen tydzień531
Ten miesiącTen miesiąc17173
WszystkieWszystkie4781020
44.197.101.251