Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 95sm

Szukaj na stronie

 
 UWAGA !!! 
         
Drukowaną, kolekcjonerską wersję 
 HMP Magazine 
możecie zamówić pisząc na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 
 

Trasa koncertowa: Analogowy Horyzont Dźwięku

                   
analogowy horyzont dzwiekuss mFundacja Muzyki Niezależnej prezentuje: Analogowy Horyzont Dźwięku. „Analogowy Horyzont Dźwięku” to ogólnopolska trasa koncertowa łącząca jazz, improwizację, muzykę tradycyjną i synthpop. W skład występujących na niej muzyków wchodzi m.in. synth/alt popowy zespół Santabarbara kuzynów ze słynnej muzycznej rodziny Pospieszalskich (Łukasz, Szczepan i Nikodem), saksofonista jazzowy Marek Pospieszalski, multiinstrumentalista znany ze sceny muzyki etnicznej Michał Żak, jak i również znany na scenie muzyki tradycyjnej Sam Kowalski.
Poza tym muzycy sesyjni i współpracujący ze sławami polskiej sceny: gitarzysta Budki Suflera Darek Bafeltowski, jazzowy kontrabasista Franciszek Pospieszalski oraz debiutujący multiinstrumentalista i poeta Pan Ba.
            
Artyści zaprezentują repertuar specjalnie przygotowany na trasę „Analogowy Horyzont Dźwięku”. Będzie on wynikać z miksu gatunków muzycznych, którzy reprezentują muzycy i stanowić będzie wędrówkę po stylach. Razem stworzą muzykę w oparciu o instrumenty analogowe i elektroakustyczne.
          
Ideą trasy „Analogowy Horyzont Dźwięku” jest dbałość o środowisko i w związku z tym muzycy na niej występujący podróżować będą w jej trakcie transportem publicznym oraz samochodami elektrycznymi. Projekt, dofinansowany z funduszu KPO dla Kultury, to inicjatywa Łukasza Pospieszalskiego.
          
Trasa koncertowa składająca się z pięciu koncertów w pięciu miejscowości położonych z dala od głównych centrów kulturalnych
            
Wystąpią:
Santabarbara
(Łukasz, Szczepan i Nikodem Pospieszalscy),
Marek Pospieszalski,
Sam Kowalski,
Michał Żak,
Aleksander Golor-Baszun (Pan Ba),
Franciszek Pospieszalski
oraz
Darek Bafeltowski
      
Analogowy Horyzont Dźwięku odwiedzi pięć miejscowości:
14.02.2026 – Ziębice, ZCK
16.02.2026 – Radomsko, MDK
17.02.2026 – Żary, ŻDK
19.02.2026 – Krasnystaw
20.02.2026 – Zamość, ZDK
            
Link do wydarzeń i szczegółów:
                    
Wydarzenia i bezpłatne wejściówki:
rosalie-_unningham_baneryv2_17.gif le_orme_word_new_158x600.gif ma_week_gif-gif.gif maiden_united_bannery-v70_01.gif mrpun_h-158x600.gif

Goście

7408963
DzisiajDzisiaj2756
WczorajWczoraj4885
Ten tydzieńTen tydzień7641
Ten miesiącTen miesiąc47563
WszystkieWszystkie7408963
18.97.14.89