Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 73 sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

pestilence poster oba net 1k m

torture fest vol 3 poster m

hitten plakatz m

true thrash fest m

ghost plakatz m

sacred reichs m

sacred reich plakatc m

alterbridge posterb1zyx m

moonspell plakat pion m

annihilator plakat666 b

exumer plakat m

voivod plakatzyx m

deeppurple-poster m

plakat-b1-zpm m

heavy attack posterver final 1 m

hrllhaim plakat poster m

metalowa-wigilia-2019-web-posterzyx m

pol wieku w chaosie poster m

dreamtheater-poster m

rhapsodyoffire-posterb1 m

hammerfall posterb1 m

atropha plakatzzz m

lamb of god i kreator plakat m

mystic festival 2020 m

INFECTION - Acrotomophile Mutilator

 

(2014 Self-released)
Autor: Wojciech Chamryk
 
infection acrotomophile mutilator s
Tracklist:
When Children Murder
Tetrodotoxin
First-Degree Murder
Kidnapped And Killed
Psychopath
Wish You Were Dead (Again)
Feasting With Feces
Regurgitating Human Parts
Acrotomophile Mutilator
Devouring The Living
Worse Than Being Dead
                
Lineup:
Antonio - Guitars
Guliano - Vocals
                
Nie jest to płyta najnowsza, cyfrową premierę miała bowiem w roku 2014, by w kolejnym doczekać się, samodzielnie wydanej przez muzyków, wersji winylowej. Peruwiański Infection gra jednak death metal na tyle interesująco, że warto poświęcić „Acrotomophile Mutilator” kilka słów również w roku 2019. Jest to zresztą jak dotąd najnowsze wydawnictwo zespołu, a poza tym warto czasem przypomnieć sobie, że kiedyś płyta nawet kilka lat po premierze potrafiła być nowością, szczególnie w czasach PRL-u, kiedy w naszym kraju nikomu nie śnił się nie tylko internet, ale i normalny biznes muzyczny, z szerokim wyborem płyt i kaset zespołów z całego świata. Okładka „Acrotomophile Mutilator” sugeruje klimaty gore/grind, tytuły utworów również zdają się to potwierdzać, chociaż wokalista ryczy w języku hiszpańskim, tak więc ostatecznie stwierdzić tego nie mogę. Muzycznie to taki ostrzejszy Cannibal Corpse, z tym, że oczywiście Amerykanie są tu dla Guliano i Antonio raczej wzorami i źródłem inspiracji niż zespołem z jednej półki, bo jednak Infection, mimo sporego potencjału, to jednak nie ta sama liga. Grają jednak konkretnie, nie boją się całkiem melodyjnych zwolnień i efektownych solówek, słychać, że cenią też amerykański thrash oraz crossover, szczególnie w szaleńczym, nie trwającym nawet minuty „Feasting With Feces”.  Zdecydowany minus to użycie automatu perkusyjnego, ale na szczęście został on zaprogramowany z głową, tak więc brzmienie na tym aż tak nie cierpi, może poza „When Children Murder”, a brzmienie krwistoczerwonego longplaya jest mocarne i konkretne, w duchu deathowych produkcji z wczesnych lat 90. Najmocniejsze punkty tego LP to niewątpliwie „First-Degree Murder”, „Kidnapped And Killed” oraz „Devouring The Living”, ale fani ekstremalnego metalu z Ameryki Południowej powinni posłuchać całości.
(4/6)
Wojciech Chamryk

128_pol-wieku-w-chaosie3.gif 126_bulletraid_baner2.gif 125_heavy_attack_ad_banner.jpg 124_baner_axe.jpg 123_reklama158X600.gif 128_slayer_158x600px_eu.gif

Goście

2662550
DzisiajDzisiaj690
WczorajWczoraj3045
Ten tydzieńTen tydzień11157
Ten miesiącTen miesiąc74760
WszystkieWszystkie2662550
35.175.120.174