Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 67sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

kreator plakatk m

accept plakath m

pestilence plkat oglny m

dr.living.dead plakatz m

magnum2018 new m

therion plakatz m

bb plakatz m

manigance plakat m

korpiklaani plakath m

korpus respekt trasa plakaty m

believe-tour-2018 m

noctem plakat m

sepultura plakatz m

rhapsodz plakatz m

immo polska plakat m

black label society plakatf m

trivium plakatg m

metalmania plakatg m

slayer plakatx m

frost and fire m

pomeraniafest 3y m

manilla road powraca do polski m

camel ebiuletynf m

exodus plakat katowice 250 m

judaspriest posterb1 m

 

EAGLES OF DEATH METAL - I Love You All The Time - Live At The Olympia In Paris

 

(2017 Eagle Vision)
Autor: Wojciech Chamryk
 
eagles of death metal - love you all the time live at the olympia in paris m
Tracklist:
01. Intro: Il Est Cinq Heures, Paris S'Éveille
02. I Only Want You
03. Don't Speak (I Came To Make A Bang!)
04. So Easy
05. Complexity
06. Whorehoppin' (Shit, Goddamn)
07. I Love You All The Time
08. Cherry Cola
09. The Reverend
10. Got A Woman
11. I Got A Feelin' (Just Nineteen)
12. Stuck In The Metal
13. Miss Alissa
14. I Like To Move In The Night
15. Secret Plans
16. Wannabe In L.A.
17. Bag O' Miracles
18. Save A Prayer
19. I Want You So Hard (Boy's Bad News)
20. Speaking In Tongues
      
Lineup:
Jesse Hughes - vocal
Julian Dorio - drums
Dave Catching - guitars
Matt McJunkins - bas
Eden Galindo - guitar
Tuesday Cross - keyboards
Josh Homme - drums
       
Do 13 listopada 2015 roku zespół Eagles Of Death Metal był znany, ale trudno było określić go mianem gwiazdy. Po terrorystycznym zamachu podczas ich koncertu w paryskim klubie Bataclan, kiedy wśród 89 ofiar znalazł się również Nick Alexander z zespołowej ekipy, sytuacja ta zmieniła się diametralnie i o Orłach usłyszał cały świat. Muzycy od razu zapowiadali, że wrócą nad Sekwanę i dokończą przerwany w tak tragicznych okolicznościach koncert i faktycznie, 16 lutego ubiegłego roku, zagrali w słynnej Olympii. Był to występ szczególny, tak więc nic dziwnego, że został zarejestrowany i wydany w wersji audio i video, tym bardziej, że poprzednie DVD Eagles Of Death Metal pochodzi, bagatela, sprzed 11 lat. Pierwsze co uderza to poważne podejście frontmana: znany ze scenicznych szaleństw Jesse Hughes jest tym razem wyjątkowo skupiony i poważny, szczególnie kiedy upamiętnia ofiary zamachu chwilą ciszy, zakłada podany przez fana szalik we francuskich barwach czy dedykuje Nickowi „Secret Plans”. Stopniowo jednak rozkręca się, aż do kulminacji w kilkunastominutowym „Speaking In Tongues” kiedy to osamotniony Dave Catching gra na scenie, a Hughes dołącza do niego na balkonie wśród publiczności na drugim końcu sali. Na scenie widzimy też Josha Homme'a, którego w czasie zamachu z zespołem nie było – grał wtedy Julian Dorio, który na DVD pojawia się w szóstym utworze. Od tego momentu panowie grają na dwa zestawy, albo też Homme tylko śpiewa, bądź Dorio ma chwilę przerwy i przegląda jakiś ilustrowany magazyn.
     
Skład dopełniają basista Matt McJunkins i okazjonalnie gitarzysta Eden Galindo, słychać też niekiedy klawisze (Tuesday Cross). Muzycznie mamy tu swoiste the best of: począwszy od numerów z debiutanckiego „Peace, Love & Death” do promowanej wówczas, najnowszej „Zipper Down”, a dodatkowym atutem jest dla mnie fakt, że to zapis całego koncertu, bez cięć i poprawek. Są więc przerwy, dłuższe przemowy, strojenie instrumentów, ale przede wszystkim solidna porcja przebojowego rock and rolla, z „So Easy”, „Got A Woman”, „Wannabe In L.A.” i obowiązkowym „I Want You So Hard (Boy’s Bad News)”. Hughes nie jest na pewno najlepszym wokalistą na świecie – cover „Save A Prayer” Duran Duran potwierdza to w całej rozciągłości – ale słucha się tego i ogląda naprawdę dobrze, bo montaż jest klasyczny, bez teledyskowych ekstrawagancji. Szkoda tylko, że dodatki są więcej niż skromne – to tylko trzy utwory nagrane w Los Angeles, w październiku 2015 roku, ale ciekawe o tyle, że w Paryżu ich nie grali.
(5/6)
Wojciech Chamryk 

119_hf_158x600px_eu.gif 117_msf_158x600px_eu.gif 120_helloween_158x600px_eu.gif 118_philcambell_158x600px_eu.gif 126_nightwish_158x600_euy_b.gif 119_slider_therion_158x600px_eu.gif 118_msf_158x600px_eu.gif

Goście

1016836
DzisiajDzisiaj2026
WczorajWczoraj2354
Ten tydzieńTen tydzień13210
Ten miesiącTen miesiąc32461
WszystkieWszystkie1016836
54.196.46.127

king crimson m

deeppurple posterb1e m

 

iced earth plakat m

anathema plakatz m

roger waters plakatu m

hellion metal festivalx m

powerwolf plakatz m

nightwish plakatz m

annihilator plakatz m

batushka plakatz m