Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 69sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

internal quiet 2018 tour poster new m 

diamond head plakat m

striker plakatzzz m

xmsf poster poland m

xdragonhammer plakat m

impaled nazarene plakata m

solstafir-kwadrat-b

nightwish plakatz m

annihilator nowy plakat m

slayer plakatz m

exodusreklama logotypy rgb m

xkreator plakat m

xmerry christless plakat m

batushka plakatz m

xhaken plakat m

ivar einar2 m

NECRO - Chwalcie potęgę pieniądza

 

(2018 Self-Released)
Autor: Wojciech Chamryk
 
necro chwalcie potege pieniadza m
Tracklist:
Chamy i złodzieje                       
Chwalcie potęgę pieniądza                      
Toothless zombie

Na pierwszym demo „Time Is Coming” Necro – nowy projekt Piotra „Małego” Sobaszka (THD, Necrophobic, S.O.S!) – zaprezentował się nad wyraz przeciętnie. Tegoroczny, również trzyutworowy materiał „Chwalcie potęgę pieniądza” jest znacznie ciekawszy. Pierwsza zmiana jest zauważalna od razu, bowiem śpiewa tu wokalista z prawdziwego zdarzenia, dawny kumpel „Małego” z Different World, Leszek Ganiek. O tym jaką to czyni różnicę można przekonać się w powtórzonym „Toothless Zombie”, tym bardziej, że ta nowa wersja jest też ciekawsza instrumentalnie, zyskała też polski, żartobliwy tekst o nader pechowym zombie. Z kolei miarowy i pełen mocy „Chwalcie potęgę pieniądza” to ponadczasowy tekst Wiesława Dymnego, zaś o jego wykorzystaniu na tym materiale zdecydował pewnie fakt, że pomimo ponad 40 lat od powstania słowa te są wciąż prawdziwe i aktualne, pasując też do wymowy trzeciego numeru, rozpędzonego, thrashowego w dawnym stylu „Chamy i złodzieje”.  Był więc falstart, teraz jest jednak znacznie ciekawiej – może warto więc czekać na album „Toothless Zombie”?
(3,5/6)
Wojciech Chamryk

119_hugsja_hmp002.png 115_fifthangel_158x600px_eu.gif 118_burningwitches_158x600px_eu.gif 117_fever_singiel_obey_hmp.gif 130_baner0slider_2.gif

Goście

1568482
DzisiajDzisiaj1310
WczorajWczoraj3314
Ten tydzieńTen tydzień18625
Ten miesiącTen miesiąc43997
WszystkieWszystkie1568482
54.221.75.68

the australian pink floyd show 2019 posterb1 m

hell over hammaburg flyer august m

xoverkill plakat m