Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 75sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

within temptation evanescencezz m

kat roman kostrzewskiazq m

vaderazq m

helloween nowadata m

mystic festivalzz m

deeppurple 2021 posterb1mn m

 

OBLITERHATE - Multiple Counts of Murder

 

(2018 Self-Realesed)
Autor: Wojciech Chamryk
 
obliterhate-multiplecountsofmurder s
Tracklist:
01. Art of Dead Flesh
02. The Broken Arm of Morality
03. Bloodsoaked
04. Gutted
05. The Den
06. Cannibal
07. Horrified
          
Lineup:
Ł. - gitara, programowanie, wokal, bas
P.  - wokal
B. - bas
             
„Multiple Counts of Murder“ to ubiegłoroczny albym wieńczący blisko cztery lata działalności Obliterhate z Bielska-Białej. Założone przez młodych, chociaż doświadczonych muzyków trio grało death metal: z jednej strony surowy i ekstremalny, ale momentami nieźle też zakręcony. Już opener „Art Of Death Flesh“ dobitnie potwierdza, że chłopaki nie zamierzają bazować wyłącznie na ogranych do bólu patentach, łącząc bezkompromisową siekę z czymś na styku sludge/stoner metalu.
Równie intensywne i nieoczywiste są kolejne, zwykle dość długie utwory, gdzie do blastowych salw dochodzą zakręcone solówki („The Den“), wykorzystywane są gitarowe efekty („Gutted“), a  i specyficznie pojmowanej, ale jednak melodii też w tym wszystkim nie brakuje („Bloodsoaked“, „Canibal“). W digipacku brak jakichkolwiek opisów, ale w sieci można znaleźć informację, że grupa nie miała perkusisty, posiłkując się programowanymi bębnami – brzmią one jednak nader konkretnie i tak ze słuchu byłoby trudno to wychwycić, zresztą sound całości jest, powiedziałbym, bardziej podziemny. Teksty, jak widać po tytułach, do radosnych nie należą, wokalista P. operuje zaś grobowym, bardzo niskim growlingiem – pod tym względem też jest jak najbardziej OK, a „Multiple Counts of Murder“ zasługuje na solidne:
(3,5/6)
Wojciech Chamryk

120_slider_ot.gif

Goście

3227405
DzisiajDzisiaj222
WczorajWczoraj2313
Ten tydzieńTen tydzień2535
Ten miesiącTen miesiąc14010
WszystkieWszystkie3227405
3.233.229.90