Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 75sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

within temptation evanescencezz m

kat roman kostrzewskiazq m

vaderazq m

helloween nowadata m

mystic festivalzz m

deeppurple 2021 posterb1mn m

 

THE END A.D. - Badlands

 

(2019 Fastball Music)
Autor: Wojciech Chamryk 
 

theendad-badlands s

Tracklist:
1. Addiction
2. Why Won’t You Die
3. Be Here Now
4. Junkie Logic
5. Bitch Magnet
6. Enemy Action
7. I Feel Like Death
8. Tundra
9. Alien Face
10. I Wanna Be Alone
                       
Po wydanym w 2017 roku albumie „Scorched Earth” doszło w The End A.D. do znaczącej zmiany i wokalistę Otto Lucka zastąpiła Ami Friend. Już z jej udziałem grupa nagrała i opublikowała w sieci EP-kę oraz singlowy utwór „Why Won’t You Die”, a kolejnym etapem okazał się album. „Badlands” to 39 minut siarczystego groove metalu z elementami hardcore i punk rocka. Wygląda na to, że nowa wokalistka wniosła do zespołu mnóstwo energii – pewnie nie tylko mnie jej agresywny śpiew kojarzy się z nieodżałowaną Wendy O. Williams z Plasmatics, co słychać choćby w  „Addiction” czy ostrym „I Feel Like Death”, który zaczyna się delikatnie, ale bez zwłoki uderza soczysty riff, a śpiew i warstwa instrumentalna wchodzą na najwyższe obroty. Równie siarczysty jest podszyty punkiem i wczesnym Motörhead „I Wanna Be Alone“ czy „Be Here Now“. „Junkie Logic“ to z kolei stoner/hard rock, momentami w balladowym wydaniu i z fajną, dwuczęściową solówką, podobnie jak mroczny „Tundra“, mający w sobie coś z najlepszych dokonań Danzig.
„Bitch Magnet” jest nowocześniejszy, ale w niczym to nie przeszkadza – przeciwnie, jest ciekawym dopełnieniem tej udanej płyty.
(5/6)
Wojciech Chamryk
120_slider_ot.gif

Goście

3227421
DzisiajDzisiaj238
WczorajWczoraj2313
Ten tydzieńTen tydzień2551
Ten miesiącTen miesiąc14026
WszystkieWszystkie3227421
3.233.229.90