Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 87sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

blind guardian plakatnwpskx m

plakat veleslarva m

tormentorva m

AMPRAGE - Stuck in a Moment

 
(2009 Self-Released)
Autor: Strati


 

Porywające melodie, wściekłe solówki, dynamika, energia i soczyste brzmienie. Taki właśnie hard'n'heavy powinien być i basta. A już szczególnie, kiedy parający się nim muzycy przywdziewają ciuszki á la późne Motley Crüe i zamieszczają na oficjalnej stronie niestworzone opisy swojego muzykowania. Tymczasem porywające melodie zastępują męczące bułę częstochowskie refreny w stylu: „unleash you try you never reach the sky”, nieciekawe, wyświechtane riffy, we wszystkich piosenkach niemal takie same, a żywiołowość - jak na zespół tego stylu - przypomina słonia w składzie porcelany. Oliwy do ognia dolewa tytułowa ballada, która równie dobrze mogła nosić tytuł: „Podajcie mi respirator”. Muzykiem, który ciągnie ten zespół za uszy do góry, jest wokalista Dave Milligan, mający już na koncie krążek z 1990 roku, z grupą Luv Hunter. Dobrym posunięciem mikserskim było wyrzucenie jego wokalu na wierzch, ponieważ linie melodyczne i jego urozmaicona barwa głosu (zahaczająca o Saxon, Motley Crüe i o Wolf) w zasadzie tworzy tę płytę. Wszystko, co dobre na tym krążku, można przypisać jemu. Nie wiem, jak Wy, ale ja głównie słucham płyt hard'n'heavy, żeby się rozerwać, dobrze bawić, naładować energią i czuć pulsujący rytm, sprawiający, że stopa ma ochotę wystukiwać rytm. Debiutancki album Amprage mi tego nie daje, dobrze, że płyta trwa tylko pół godziny (2,5)

139_mag_baner2.png 142_mag_baner5.png 138_mag_baner1.png 141_mag_baner4.png 144_mag_thefairyfolktour.jpg 140_mag_baner3.png 143_bogactwo_ascezy.jpg

Goście

4655042
DzisiajDzisiaj843
WczorajWczoraj4381
Ten tydzieńTen tydzień5224
Ten miesiącTen miesiąc49361
WszystkieWszystkie4655042
35.175.191.46