Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy numer

hmp 69sm

Szukaj na stronie

HMP Poleca

internal quiet 2018 tour poster new m 

diamond head plakat m

striker plakatzzz m

xmsf poster poland m

xdragonhammer plakat m

impaled nazarene plakata m

solstafir-kwadrat-b

nightwish plakatz m

annihilator nowy plakat m

slayer plakatz m

exodusreklama logotypy rgb m

xkreator plakat m

xmerry christless plakat m

batushka plakatz m

xhaken plakat m

ivar einar2 m

Napalm Death - Koszyce - 22.02.2018

NAPALM DEATH - Koszyce, Colloseum - 22 luty 2018

Są takie zespoły, których nie słucha się na co dzień w domu jednak jak grają w okolicy zawsze się człowiek przejdzie z sentymentu. Dla mnie takim tworem jest Napalm Death i przy okazji ich mini trasy po Europie wybrałem się na koncert w Koszycach.

Brytyjczyków supportowały dwa lokalne zespoły. Pierwszy z grzeczności pominę, drugi za to zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Human Humus, bo tak się zwał był czystą grindcorową petardą. Proste, szybkie riffy i pojebane wokale, tak w skrócie wyglądał ten koncert. Wokalista na scenie dostał szału, skakał, turlał się, napierdalał mikrofonem w swoją łysa głowę do krwi. Zazwyczaj spokojna słowacka publika też jak by dostała szału na ich koncercie.

Kto widział Napalm Death w ciągu ostatnich lat ten wie czego się spodziewać. Nie było żadnego zaskoczenia w setliście jak i w przemowach Barneya o politycznym zabarwieniu. Zaskoczeniem była za to reakcja publiki, byłem na wielu koncertach lecz takiej dziczy jeszcze nie widziałem. Obłąkany młyn pod sceną oraz co chwilę ktoś wpierdalał się i skakał ze sceny. Po samych muzykach widać było, że taki klimat im się podobał, zbijali piątki z publiką oraz dawali śpiewać do mikrofonu co bardziej zapalonym fanom. Sam Barney podczas tego koncertu uszkodził sobie palce u ręki.

Jeśli ktoś ma wątpliwości, co do przyszłości grindcoru i tego czy publikę jara jeszcze ta prymitywna odmiana muzyki, to zdecydowanie powinien wybrać się na następny koncert Naplam Death na Słowacji.

Kacper Hawryluk

116_accept_158x600px_eu.gif 115_fifthangel_158x600px_eu.gif 119_hugsja_hmp002.png 118_burningwitches_158x600px_eu.gif 117_fever_singiel_obey_hmp.gif

Goście

1575759
DzisiajDzisiaj2280
WczorajWczoraj3256
Ten tydzieńTen tydzień5536
Ten miesiącTen miesiąc51274
WszystkieWszystkie1575759
54.226.209.201

the australian pink floyd show 2019 posterb1 m

hell over hammaburg flyer august m

xoverkill plakat m